Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy megcsalt a férjetek, de még a házasságotok előtt, kapcsolatotok elején?

Figyelt kérdés
Azóta minden rendben. Viszont kiderülne, hogy 1-2-szer félrelépett, még mielőtt összeházasodtatok volna.
2013. júl. 17. 16:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csaj, mekkora segg a férje...
2013. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Don't feed the troll.
2013. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mikor..

Ha az első pár hétben, akkor nem fújnám fel magam, mivel az elején nem volt egyértelmű, hogy egy pár vagyunk, vagy leszünk, csak ismerkedésnek indult, vagy valaminek az egyetemen... Ha később, amikor már egyértelműen párkapcsolatban voltunk, nagyon mérlegre tenném a kapcsolatot, és tüzetesen végigmennék, hogy volt-e rQ esély, hogy megcsaljon amúgy.

Ha pedig már régen bennejártunk a kapcsolatban, tehát nem sokkal a házasság előtt, akkor válnék.

2013. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
O meg lehet hogy a bankszámládra gondolt közben :)
2013. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a válaszokat!

2. Én kérek elnézést, ha valakit félrevezettem, de a kérdés 100 %-ban csak elméleti, se férjem nincs, se semmilyen párkapcsolatom, éppen csak felmerült bennem, hogy ilyen helyzetben ki mit csinálna.

2013. júl. 18. 12:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát biztos, hogy lennének veszekedések, mosolyszünet, de nem vagyok benne biztos, hogy elhagynám, főleg, ha azóta minden rendben. Egy életre választok társat, én legalább is, és egy múltbéli botlás miatt nem biztos, hogy eldobnám a jövőmet, ami boldog is lehet. De a körülmények is fontosak. Hányszor történt? ha csak egyszer, akkor talán, ha viszony volt, akkor már nem biztos. De függne attól is, hogy milyen a viszonyunk és hogy miért történt.
2013. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Biztos mondanám,hogy keressen egy nyitott kapcsolatot támogató tyúkot,mert én ezt nem tűröm!
2013. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem válj el tőle. Hiszen gondolj csak bele. Mással töltött 1-2 éjszakát (lehet hogy többet is). Mással csinálta azt amit te szerettél volna.
2014. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!