Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaza van a...

Szerintetek is igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

A párom szerint én egy trehány, lusta nő vagyok mert nem tartom rendbe a házat és az udvart. Könyörgöm van egy hat hónapos lányom, örülök ha megfőzök mire a párom a munkábol hazaér. A párom azt mondja nem kellene mindig anyámhoz rohangálni és akkor rendet tudnék otthon rakni. De egy kis kikapcsolodás nekem is jár. Nem? Arra is gondoltam, ha így folytatja a párom elhagyom és anyámhoz költözöm. Vagy mit tegyek? Szerintetek is én vagyok a hibás?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. júl. 18. 06:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
97%

Ha alszik a pici, nem tudsz rendet rakni? Vagy esetleg ugy megoldani, hogy elhivod anyukadat, o elvan a gyerkoccel, es addig az udvart is meg tudnad csinalni, bar szerintem ez utobbiban a parod besegithetne.

Nekem mar az is kikapcsolodas volt, hogy ha eljott anyu, akkor sikalhattam a furdot, vagy elmentem bevasarolni a hetvegi ebedhez, mert valahol ez is kikapcsolodas (nekem).

2013. júl. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:
Amíg alszik a kicsi addig én mosok, főzök, sajnos rossz alvó hamar felébred. Boltba muszáj vagyok elvinni magammal mert anyu nem szivesen vigyáz rá, azt mondja elszokott ő már az ilyen kicsi babáktól. A párom szokta renbetartani az udvart csak nekem nem tetszik, hogy nem oda pakolja a kertibútorokat ahová én szeretném, ezért mondja, hogy akkor csináljam én. Kb két hete nem volt lenyírva a fű mert nem csinálja, de én kicsi gyerek mellett nem tudok százvele szakadni. Miért nem érti meg?
2013. júl. 18. 06:52
 3/82 anonim ***** válasza:
55%

Gyereketek van és azon gondolkozol, hogy elhagyod, mert nem teljesíted egy elég normális elvárását?


Hülye-e vagy?

2013. júl. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
60%
Sosem értettem, hogy miért nem lehet egy gyerek mellett normálisan vezetni a háztartást. Nekem is van, megis megoldottam. Anyadhoz meg valóban kevesebbet kellene járni, ha igy sincs időd semmire.
2013. júl. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
97%
egy kisabab mindenkinek az idegeit megviseli, főleg ha nincs egy olyan rokon, akire számíthatnátok és vigyázna néha a babára. Kérd meg párodat, hogy vasárnaponként vigye el a kicsit sétálni (vagy csak vigyázzon rá), és akkor te otthon takarítasz, rendbe teszel mindent. Egy héten egyszer elég nagyobb takarítást csinálni. Ha ez nem elég neki, fizessen bejárónőt a keresetéből.
2013. júl. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 A kérdező kommentje:
Ha végre nincs velem a gyerek akkor alszom vagy csak simán pihenek. Már írtam, hogy nagyon rossz alvó, van olyan, hogy este 11-kor elalszik és hajnal 2-kor felébred és reggel 6-kor alszik vissza.
2013. júl. 18. 07:04
 7/82 anonim ***** válasza:
83%
Amikor fenn van akkor is lehet takaritani.nem kötelező akkor amikor alszik. De ha nem akarsz takaritani akkor tök mindegy itt ki mit mond úgysem fogod megcsinálni.
2013. júl. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:
A gyerek szőrnyen lefáraszt, örülök ha megtudok főzni mellette.
2013. júl. 18. 07:21
 9/82 anonim ***** válasza:
66%

MEgint egy olyan nö, aki éretlen arra, hogy gyereke legyen, söt a párkapcsolatra is.


Gyerek mellett böven el lehet egy háztartást látni, nemcsak fözni. Egy ekkora gyerek el van magában is, elég, ha látja, hogy a közleben vagy.


Az meg, hogy amit eddig a párod csinált, csak kritizáltad, a te hibád, nem csodálkozhatsz, hogy ö nem akarja tovább csinálni.


Anyád is furcsa lény, hogy a gyerekre nem hajlandó vigyázni, csak veled traccsolni, ahelyett, hogy legalább segítene valamit, hamár nem tanított meg arra, hogy hogyan is kell egy háztartásban rendet tartani.

2013. júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
12%
Kérdező. Ne hagyd, hogy a párod csicskáztasson, ha nem tetszik neki akkor csináljon ő rendet.
2013. júl. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!