Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaza van a...

Szerintetek is igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés

A párom szerint én egy trehány, lusta nő vagyok mert nem tartom rendbe a házat és az udvart. Könyörgöm van egy hat hónapos lányom, örülök ha megfőzök mire a párom a munkábol hazaér. A párom azt mondja nem kellene mindig anyámhoz rohangálni és akkor rendet tudnék otthon rakni. De egy kis kikapcsolodás nekem is jár. Nem? Arra is gondoltam, ha így folytatja a párom elhagyom és anyámhoz költözöm. Vagy mit tegyek? Szerintetek is én vagyok a hibás?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. júl. 18. 06:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/82 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindennap vásárolni es nem kell mindennap család látogatásra menni. Éppenséggel anyád is mehetne hozzád: amíg végzés a házi munkát lefoglalja a gyereket.
2013. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/82 anonim ***** válasza:
4%
A kérdezőnek a "rokonlátogatás" a kikapcsolódás. Miért nem értitek meg? Lehet, hogy a pasi nem eszi meg az előzőnapi kaját ezért kell mindennap főznie.
2013. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/82 anonim ***** válasza:
94%
Az sem megoldas, hogy elkoltozol. Ez tipikus vedekezes reszedrol. Szerintem te is tudod, hogy tobb mindent lehetne csinalnod 1-1 oraban, csak faradt vagy es nincs kedved hozza. Ma pl anyukadtol 1oraval hamarabb gyertek el es lesz idod egy kis takaritasra. A parodnak lehet, az is rosszul esik, hogy neked a kikapcsolodas az anyukad es nem o, aki a parod, nem foglalkozol vele is, pedig elsosorban o es a gyerkoc az elso szamu csaladod. Anyukad is lehetne rugalmasabb, mert ha ott alszik a pici, akkor az ido alatt haza tudnal menni szintugy takaritani, vagy ha elvinne setalni... Ha dacbol elkoltozol, akkor azzal jobb lesz? Teremts harmoniat, a gyerkocnek is szuksege van apara, raadasul ha osszeszervezed a napodat normalisan, akkor lesz idod tenni mindig valamit a rend es a tisztasag erdekeben, embereld meg magad, nem ker sokat a parod, mas is megoldja...
2013. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/82 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj de NINCS ilyesfajta kikapcsolódás,ha gyereket vállalsz,sokmindent bevállalsz mellé,az egyik az hogy mindent alárendelsz a gyereknek míg kicsi aztán fokozatosan változik majd a helyzet.

A kikapcsolódás egy fél éves gyerek melett az hogy tudsz vele néha aludni,NÉHA!

Gyerek-háztartás-minden egyéb!

2013. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/82 anonim ***** válasza:
17%

"A párodnak lehet az is rosszúl esik, hogy neked a kikapcsolódás anyukád és nem ő."


Írta a kérdező, hogy a párja is elmegy az apjához és este kilenckor megy haza. Akkor hogy legyenek együtt?

2013. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/82 anonim ***** válasza:
100%
Orulok, ha neked az a normalis, hogy minden nap a szulokhoz rohangalnak, mikozben szalad a haz, es nem erik utol. Akkor vegulis mindketten trehanyak, nem?! Nem olvastam azt a valaszt, ...
2013. júl. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/82 anonim ***** válasza:
14%
24/36-os válasz.
2013. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/82 anonim ***** válasza:
97%
Es akkor azt a lehetoseget mar fel sem vetem, hogy ha megerkezik a parja, akkor menjenek anyukajoz, igaz, lerovidulnek a latogatasok csaladonkent...koztes idoben pedig takaritson. Attol meg, hogy anya, nem allt meg a vilag, ez ezzel jar, csak o ezt nem akarja csinalni. Vagy legyen egy hazvezetono, ... Nem ertem, mondjuk en azert kotom igy az ebet a karohoz, mert az ugyfeleim akar este 6korul is beeshetnek, vagy a ferjem ugyfelei, mondjuk munkaido utan, akkor hogy fogadom oket? Rumli, kosz? En is latogatom a mamamat, napi 1ota, kozte pedig takaritok, rugalmas a munkaidom, 2 evesem mellett. Nem kell gloria a fejem fole, de egy napirenddel minden megoldhato. Ja, es akarat kell hozza, hogy igen, meg akarom csinalni, de ha nem akarja vagy nincs ra igenye, akkor mindez kb pusztaba kiabalt szo.
2013. júl. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/82 anonim ***** válasza:
97%
Ugye most viccelsz?? Én simán ellättam a häzat, naponta főztem, ebédeltettem, sőt! Még páromra is volt időm mindig! Ja, mi nem lógtunk szülőkhöz napi szinten:)
2013. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/82 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kvázi csak a főzés, amit ténylegesen csinálsz, mert a mosást mondjuk nem kéne házimunkaként emlegetni, azt a két percet, míg bepakolok meg ki... Régi időkben fáradtságos munka volt, de ma?

A főzéssel megy el a napod? Mindennap minek bevásárolni? Nálam a főzés úgy néz ki, hogy nekiállok és 30-45 perc múlva étel van az asztalon.

2013. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!