Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy néz ki, hogy rámhajtott a...

Úgy néz ki, hogy rámhajtott a barátom apja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
folyamatosan olyan beszólásokat tesz, hogy jó lenne velem. Ha nem lenne barátom és ő is független lenne, belemennék a dologba, De ez így nagyon gáz.
2013. júl. 18. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy veled pedig nem lenne jó és vegyél vissza kicsit. Ha ezután sem áll le akkor mondd el a barátodnak.
2013. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem akarok szólni sem a barátomnak, sem a feleségének.... én nem akarom tönkretenni a családot
2013. júl. 18. 21:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy van barátod és ha nemfejezi be akkor elmondod neki.
2013. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Bocsánat az előbbi válaszért, félreolvastam (hogy a te apukádnak a barátja), de pont fordítva.

Pedig szólni kéne a barátodnak vagy óvatosan megkérdezni tőle, hogy apukád mindenkinek ilyen félreérthető megjegyzéseket tesz?!

Amúgy te komolyan összejönnél az apjával ha független lennél?

2013. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ha ő i független lenne, meg én is, akkor valószínűleg igen.
2013. júl. 18. 21:45
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem lenne barátom és ő is független lenne, belemennék a dologba"

Na ezt ő pontosan érzi is rajtad, és ezért nyomul rád. Döntsd el, hogy a fia kell, vagy az apja, és ne rázd magad a papa előtt. Minimum van 18-20 év köztetek. Ha ennyire kíváncsi vagy, milyen lehet egy apádkorú férfival, akkor előbb szakíts a fiával, mert az igazán nem ezt érdemli.

2013. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Fúj. Miért vonzódnak a mai lányok a papa korú férfiakhoz? Szegény barátod... amúgy én bizony kitálalnék, hogy miféle suttyó a kedves apuka, hogy szépen fogalmazva kb beles.z.a.r.i.k a fia életébe.
2013. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

7es!


Ha tudnád milyen jó egy 50essel a szex!! Meg úgy egyáltalán... :)

2013. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hat durva vagy Te is, de ez az "apa" elashatja magat. Vagy azonnal vess veget a dolognak, tehat mondd el a baratodnak es allitsatok le, vagy tunj el a csalad kozelebol es hagyd a pasidat is mielott megtortenne ez a szegyenteljes hanyingerkelto dolog
2013. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az is gáz, hogy neked tulajdonképpen bejön az Apuka, az alábbi mondatódból ítélve -"Ha nem lenne barátom és ő is független lenne, belemennék a dologba"

Ahogy az előbbi válaszoló is írta, lehet látszik rajtad és érzi, hogy neked sem lenne AMÚGY ellenedre.

Egyébként mit kéne tenned? Megmondani neki magadét, és hogy mégis mit képzel! (De ehhez szerintem nem kéne tanács)

2013. júl. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!