Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy néz ki, hogy rámhajtott a...

Úgy néz ki, hogy rámhajtott a barátom apja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
folyamatosan olyan beszólásokat tesz, hogy jó lenne velem. Ha nem lenne barátom és ő is független lenne, belemennék a dologba, De ez így nagyon gáz.
2013. júl. 18. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez olyan indiai stílus. Ott divat, hogy bárki bárkivel.
2013. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
én nem fogom megcsalni a barátomat. És ha valamikor vége lesz, akkor se pont az apjával fogok összejönni
2013. júl. 18. 22:32
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ha nem lenne barátom és ő is független lenne, belemennék a dologba"

Szerintem az igazi gáz ez. :D Mert az egy dolog, hogy kikezd veled, de neked is bejön. Nekem ez olyan durva szitu! Oké, hogy elvileg ez téged visszatart, de bizarr dolog a leendő apósra férfiként tekinteni, akivel kamatyolna az ember...

2013. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted valamelyik nap. Akkor is írtam, hogy szerintem azért nem állítod le, mert hízeleg neked, hogy kikezdett veled! Undorítóak vagytok! Ha tényleg zavarna, röviden, határozottan véget vetnél ennek!!!
2013. júl. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz!

Remélem, a barátod nem örökölte/tanulta el a papától az ilyen dolgokat.

2013. júl. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!