Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ennyire felelőtl...

Hogy lehetnek ennyire felelőtlenek a szülők, hogy megengedjék a gyereküknek, hogy pancsoljanak a szökőkutakban?

Figyelt kérdés

Rengetegszer figyelmeztetik, hogy a szökőkutak tele vannak szennyel és, hogy milyen fertőzést lehet elkapni. Ennek ellenére a gyerekek félmeztelenül pancsolnak a város szökőkútjaiban. A szülők is velük vannak, de nem szólnak rájuk.


Tegnap a Kosztolányi Dezső téri parkban két kisgyereket láttam meztelenül a vízesésnél (nem tudom, ezt minek lehet nevezni). Tényleg nem cigányok voltak! Lehet, hogy a meztelenség természetes dolog, de ilyet nem lehet csinálni a városban. Mikor a páromnak elmeséltem ezt, ki volt akadva.


Jómagam is kisgyerekes anyuka vagyok. Sem én, sem a párom nem engedjük a fiunknak, hogy ilyesmit csináljon. Egy normális szülő nem akarja, hogy a gyereke beteg legyen.



2013. júl. 19. 09:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
90%
Engem sokkal jobban felháborít, amikor az anyuka konkrétan lesz@rja a 2-3 éves gyereket, és csoda hogy nem történik tragédia....Pl. Balatonnál voltunk a kétéves álla lépcsőn, bármikor bezuhanhat a vízbe, anyuka meg olvas....az ütő megállt bennem. és nem egy ilyen volt, hanem rengeteg!!!
2013. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
92%

nem újkeletű a dolog, anno 8 évesen láttam (ami már idestova 16 éve volt,) hogy a Városligeti tóban pancsikáltak jókedvűen a dakota kiskölkök. mondjuk ennek fényében nem meglepő...

sajnos a magyarok közt is vannak olyan végtelenül proli lealjasodott társadalmi rétegek, akiknek ez sem ciki.


felnőttként sem vagyok hajlandó gombás lábáztató medencékbe járni drága pénzért (itt a budapesti strandokra gondolok), inkább leugrunk Gárdonyba 1-1 napokra, a benzin kijön annyiból mint a belépő, és még fertőzéseket sem kapok el. emlékszem szintén kisiskolás koromban jártam úszástanfolyamra, anyám meg alig bírta kikezelni a lábamról a gombát.


a meztelenséggel úgy vagyok, hogy nudistrandon elfogadom, az arra való, de hagyományos helyeken jobban preferálom a fürdőruhát, mind a 2 éveseken, mind a 22 éveseken. ha lesz gyerekem, adni fogok rá minimum egy kis bugyit, nem csak az illem, hanem az egészsége miatt is.

2013. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
64%

Hát ne haragudjon meg senki, hogy paraszt leszek, de a fäszom se kíváncsi másnak a pucér gyerekére. Még strandon is utálom, nem érdekel, hogy gyerek, ugyanaz a szerve van neki is, mi a különbség? Az, hogy nem szőrös? Nem még a városban pucéran rohangál! A sétáló utcába se viszik pucéran, meg a tescoba se, mi a különbség, ha van ott egy szökőkút? Vegyen otthonra 3 ezerért egy felfújós pancsolót és tegye bele pucéran, ha ez a vágya. Az eszem megáll ezen!


Nehogy már a normális emberek legyenek tekintettel másokra. Szerintem nem én vagyok az egyetlen, akinek már elege van abból, hogy mindig ez megy, hogy mindent tolerálni kell, még az fogja be a száját, aki normális, kit érdekel, az 1000 sétáló, akit zavar? Az egy darab Pistike meg az egy darab anyja érdekei számítanak csak. Hát hogyne!


Az meg más kérdés, hogy nem fürdésre van a szökőkút, hiába írjátok itt, hogy még a medencében is csak egy egyszerű szűrő van. De a medencédet folyamatosan a fürdőzésre való vegyszerekkel kezeled és nem hordja bele minden jött-ment a kölykét, a kutyáját stb.

2013. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok pici kukuit-nunit nézni, nemhogy a strandon, de a város közepén végképp, és igazából sehol sem. Csak az anyuciknak cuki a saját gyereke meztelenül.
2013. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne feltétlenül a medencés szökőkutakra gondoljatok,nálunk pl. olyan van ahol a járdából jön fel a vízsugár.

Itt is jellemző hogy a gyerekek pancsolnak benne,a szülő észre se veszi hogy este van hüvösebb,a gyerek ruhája csupa víz....megfázik aztán még ő lesz felháborodva vagy mi??

Nekem egy 4.5 éves fiam van,de én sem engedem hogy fürödjön a szökőkútban,hisz az nem erre a célra lett odaépítve.Ennyi erővel egy gyerekmedencét is csináltathatott volna a város a főtéren nem?


Strandon amugy én se szeretem ha meztelenül hagyják a gyerekeket,legalább egy kisgatyit adtam rá ha nem volt kéznél fürdőnaci.sajna még 6 éveseket is látni a strandon egy szál semmiben...

2013. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
egyet értek veled...az emberi butaságnak nincs határa
2013. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!