Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Mit...

Szerintetek ez normális? Mit reagáltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Átmenetileg anyósoméknál lakunk. Párom most kezdett egy új munkahelyen, kicsit korábban kell kelnie mint eddig, de nem gond neki, mert régebben is volt ilyen, hogy ekkor kelt, ez kb 5-5:10. Anyósomék is 5 körül kelnek. Ma párom nem ment ki a szobából kb 5:15ig, és 5:10kor kapott egy smst apósomtól, hogy ébren van-e,ez után mivel nem válaszolt meg is csörgették!Nem akartuk elhinni!Mikor kiment, mondták, hogy azt hitték elaludt, azért csörgették meg!DE könyörgöm, csak 5:45kor indul, és nem hiszem el, hogy nem látták a szobából kiszűrődő fényt!

Amúgy aranyosak, meg minden rendben van, csak néha olyan dolgok vannak, amitől nem térek magamhoz...

Történt veletek már hasonló?


2009. okt. 21. 11:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Már bocsi, de ez tényleg egy irtó nagy tragédia. Nem is tudom mit mondjak... Az a sz*mét anyós... Most komolyan ilyenen agyalsz? -.-" Ha nekem ekkora problémám lenne! Ez naggyon durva, felébresztették... Nyissa ki a száját aztán mondja meg nekik, hogy felkel egyedül.
2009. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igazad van, bocsi hogy feltettem ezt a hülye kérdést....ja és menj már légyszi a többi hülye kérdéshez is és szóld le azokat is....köszi...
2009. okt. 21. 12:03
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Párodnak is van szája plusz az ő szülei, merjen már kiállni magáért, hogy ne cs*szegesség már kora reggel, felnőtt ember, meg tudja oldani a kelést egyedül is.
2009. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Felfújtad. Örülj neki,hogy nem bekopogtak, vagy rá törték az ajtót. Abszolút udvariaska voltak. Csak nem akarták,hogy elkéssen a férjed. Igazán minek bolhából elefántot csinálni. Majd ha rendszeresen keltik azzal,hogy ágyba viszik a reggelijét csinálj ügyet. Ráérsz nagyon úgy látom.
2009. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam, mert megmondta nekik!Csak kicsit kiakadtak, hogy miért "szól be nekik"De már nem ez az első, hogy így beszólnak, vagy ránk csörgetnek, hogy keljünk már, mert úgy gondolják, hogy biztos elalszunk...ma meg kicsit ki voltak akadva, hogy miért baj ez...csak ezért kérdeztem, na mind1...
2009. okt. 21. 12:06
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez esetben is van egy egyszerű megoldás, éjszakára lenémítja a telefont. A fogalmazásodból, bocsi, de az jön le rögtön, hogy felfújtad a dolgot, máskor kicsit pontosabban fogalmazz!

Ha a szülők meg ennyire "segíteni akarnak", csaka sok rábeszélés marad, mert amíg náluk laktok, addig az ő szabályaik játszanak sajnos...

2009. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sajnos az a módi, hogy bár külön lakrészben lakunk, mégis bevett szokás a férjem anyukája részéről, hogy reggel jön ébreszteni, ha mondjuk korábban kell mennünk valahova. Sőt még este meg is kérdezi, hogy fel tudunk-e kelni, mire én válaszolok, hogy persze, mivel csörög az óra, mint minden más reggel is. De ezt mintha meg sem hallaná, reggel természetesen kopogás nélkül benyit a hálószobánkba ébresztőt tartani. Bárcsak inkább lenne olyan tapintatos, mint a te anyósod :-)Egyébként néha én is kiakadok rajta, de nem ér annyit. Nem akarok ezért vitatkozni.
2009. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na az tényleg durva!Tényleg bocsi ha felfújtam a dolgot, csak kicsit kiakadtam már, múltkor pl elmentünk, megkérdezték mikor jövünk haza, mondtuk 8ra, és fél 8 után 5-10 perccel írta hogy hol vagyunk...mind1, mi sem akarunk összeveszni velük, nem is fogunk, csak néha értetlenül állok a dolgok elé...de látom van "rosszabb" helyzet is:)
2009. okt. 21. 13:02
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocsi, de ha Te ebből problémát csinálsz, akkor elég nehezen fogod bírni az együttélést, mégha csak átmeneti is. Mi volt ebben probléma, hogy megcsörgették? Tényleg hihetetlen, hogy azt hitték elaludt? Villanyfénynél nem lehet aludni esetleg?
2009. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

jól van, nem kell így kiakadni!megoldjuk a dolgainkat, máskor meg nem teszek föl kérdést...mindenkinek más problémái vannak...amúgy nem tudom kinél mi a szokás, de nem szoktunk villanyfénynél aludni...

Amúgy valószínű azért akadtam ki, mert sok minden összeadódott már...de mind1!

2009. okt. 21. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!