Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális? Mit...

Szerintetek ez normális? Mit reagáltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Átmenetileg anyósoméknál lakunk. Párom most kezdett egy új munkahelyen, kicsit korábban kell kelnie mint eddig, de nem gond neki, mert régebben is volt ilyen, hogy ekkor kelt, ez kb 5-5:10. Anyósomék is 5 körül kelnek. Ma párom nem ment ki a szobából kb 5:15ig, és 5:10kor kapott egy smst apósomtól, hogy ébren van-e,ez után mivel nem válaszolt meg is csörgették!Nem akartuk elhinni!Mikor kiment, mondták, hogy azt hitték elaludt, azért csörgették meg!DE könyörgöm, csak 5:45kor indul, és nem hiszem el, hogy nem látták a szobából kiszűrődő fényt!

Amúgy aranyosak, meg minden rendben van, csak néha olyan dolgok vannak, amitől nem térek magamhoz...

Történt veletek már hasonló?


2009. okt. 21. 11:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Üres volt a ház, odaköltöztetek,végre van valaki, akiről lehet gondoskodni, stb. Fogd fel így a dolgot. Hidd el, nem akarnak rosszat, és tényleg kicsit túlpörögted ezt az esetet. Az ő szemükben ti most gyerekek vagytok..
2009. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
igen, valószínű ez van a dologban, köszi:)
2009. okt. 21. 13:30
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Előtte kettesben éltetek?Ha igen,én totál megértem.Nemazon van a hangsúly,hogy miket csinálnak,mert tényleg apróságok,de ha az ember egyszer megszokja a függetlenséget,akkor ezek is idegesítik.És ahogy telik az idő,egyre hamarabb ugrik minden kis hülyeségre.

de amíg ott laktok,addig nincs mit tenni,el kell viselni.

2009. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

igen, egyedül,szóval tényleg azért idegesítő...ha olyan történne amit az egyik válaszoló írt, hogy benyitnak, akkor szerintem férjem pakolna és már menne is...így is remélem hamar el tudunk költözni!

köszi, hogy megértesz:)

2009. okt. 21. 16:44
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezek a szülők.De hitelt nevegyetek fől házépítésre!
2009. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
oké:)albérletet keresünk:)
2009. okt. 22. 10:48
 17/17 anonim válasza:
Az anyósok néha nagyon kiakasztóak tudnak lenni. Szerintem rakjátok el az albérletre szánt pénzeteket és előbb-utóbb tudtok venni egy házat, addig meg bírjátok ki ott. akkor legalább már nem kell albérletet fizetni majd. annyival jobb lesz, lesz egy saját házatok. :) ez csak egy ötlet volt.
2010. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!