Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hét éve vagyunk házasok. Én...

Hét éve vagyunk házasok. Én nagyon vágyom egy gyerekre már évek óta. Nagyon-nagyon. De anyagi okokból nem engedhetjük meg. Hogy lehet ebbe belenyugodni? És öregek is vagyunk már szülöknek.38N / 46F

Figyelt kérdés

Kicsi a fizetésünk és a férjem nem tudna eltartani, hogy otthon maradjak a gyerekkel. Bölcsödére, baby sitterre nem lenne pénzünk. Család, segítség nincs.

Állandóan szomorú vagyok. Gondoltam, majdcsak elmúlik, de csak rosszabb lesz. Ha belegondolok, hogy öreg korunkra teljesen egyedül leszünk, kétségbeejt.

Aki lemondott a gyerekvállalásról, mivel gyözte meg magát?


2013. júl. 20. 21:49
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy euro?
2013. júl. 21. 18:15
 32/38 A kérdező kommentje:
Hol írtam, hogy euro
2013. júl. 21. 18:16
 33/38 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem minden megoldható,csak akarni kell.Nézzetek kisebb lakást pl.de ugyan így 2 lakóhelységest(azért nem írtam,hogy szobát,mert ott nem tudom mennyi a fél szoba hivatalos mérete) biztos azon is lehet fogni pár százast.Áruld már el légyszi ,hogy hol éltek? :-) Amerika?Na látod,mégis csak van lehetőség.6 hetet lehet otthon lenni + kiveszed a szabit,amire ugye jár fizu az már legalább 2 hónap.Utána már megint dolgozol...
2013. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
0%

Még a pénznemet sem írta ki a kérdező.


Tudod mit? Ne legyen gyereked! Ez a megoldás. Majd lesz másnak. (Nekem pl négy kell és lesz is, de nem Magyarországon.) 28F

2013. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltetlenul kell helyi babysittert felvenned.Sokszor lattam mar hirdetesben,hogy diaklanyokat keresnek kulfoldon babysitternek,akik a nyelvtanulas lehetosegeert es egy kis zsebpenzert szivesen vallalnak bentlakassal gyermekfelugyeletet.

Nekem is ajanlotta mar valaki,hogy havi 100 euroert bentlakassal gyermekfelugyeletet es hazimunkat vallalna.

Nekem a bentlakas nem tetszett a dologban,igy inkabb fizetem a dragabb bejaro babysittert,de ha nem lenne ra lehetosegem akkor biztos meggondolnam.

2013. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
70%

Ne sajnáltasd magad kérdező! Más a töredékét sem keresi annak amit te, és mégis felnevel gyereket, és BOLDOG gyereket.

Tudod mit, tényleg ne szülj, annyira anyagias vagy, nem is neked való. Üljetek a lakásotokban szépen kettecskén...és nézzétek a többi embert, milyen boldogok a gyerekkel....

Arról nem is beszélve, hogy nem vagytok annyira fiatalok, tehát már rég rá lehetett volna készülni a gyerekes évekre, egy kis spórolással. Jaa, hogy te nem tudod, mi az? hát.....

2013. júl. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
60%
Hát akkor dollár, tökmindegy...gondolom nem 4000 forintot kerestek ketten!! _Az utolsó válaszolónak tökéletesen igaza van, maradjatok ketten otthon és szomorkodjatok. Van min!
2013. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
62%

A legbutább válaszokat olvasom itt. Semmi értelmes és életszerű reakció.

Szerintem töröld a kérdést kérdező, mert ezek itt....nem írok inkább semmit.

Mindneki kib. jól tudja mit kell tennie másnak. Túl okosok a válaszadók.

2013. júl. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!