Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy utána mentem?...

Jól tettem, hogy utána mentem? Mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Összevesztünk a barátommal. Megharagudtam rá, nem vettem fel neki a telefont, mikor hívott. Mikor megnyugodtam, felhívtam. Egy közeli bárban volt, azt mondta, holnap találkozunk, és lerakta. (ez mind tegnap történt). Hívtam kikapcsolta a telefonját. Úgy döntöttem, utána megyek. Bementem, láttam, hogy a kollégáival és pár ismerősével ül. Beültem mellé, látszólag nem örült nekem. Az egyik nőre, aki ott dolgozik, elég féltékeny voltam/vagyok. Amíg nem tudta ki vagyok, mosolyogva hozta nekem az italt amit rendeltek, utána már csak pofákat vágott rám. Tetszik neki a barátom, egyértelmű jeleket adott. Mindegy, végül is nem ez a lényeges. Szóval, baj, hogy a barátom után mentem? Az járt a fejembe, ha most nem megyek utána, mindig azt fogja hinni, hogy ebbe a bárba menekülhet, ha összeveszünk.
2009. okt. 21. 13:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Nem volt hajlandó beszélni velem, én viszont le akartam tisztázni."


És mindig úgy kell lennie ahogy te akarod?

Hagyd már kicsit levegőhöz jutni. A pasik semmit nem utálnak jobban, mint a női hisztit. Miután összevesztetek, érthető, ha aznapra elege volt belőled és ki akarta ereszteni a gőzt a haverjaival.

Tudom, ilyenkor nehéz megállni, hogy ne csinálj semmit legalább egy napig, de valóban ez a legjobb megoldás.

Ellenkező esetben bekövetkezhet az, amit egy előttem szóló is említett, hogy nemes egyszerűséggel elmenekül.

2009. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jól tetted, hogy lementél. És azt mégjobban, hogy nem veszekedtél vele ott helyben, nem égetted be magatokat. És utána otthon megbeszéltétek, kibékültetek. Akkor ezek szerint a pasit se zavarta hogy odamentél.
2009. okt. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, nem hiszem, hogy ha duzzogtál volna, akkor is ilyen gyorsan kibékültetek volna.


Gondolom, az összeveszés oka idöközben el van rendezve, de fölöslegesen haragot tartani hülyeség, különösen, ha egyébként jól megvagytok egymással.


A sok válaszoló által javasolt "béküljön ö elöbb" ötlet nem tul okos, mert ha mindketten arra vártok, hogy a másik kezdje, akkor egy jó kapcsolat mehet emiatt tönkre.

Ha te nem érezted, hogy ezzel rosszat tettél magadnak, akkor nincs semmi gond.

2009. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Egy tök apró dolgon vesztünk össze. Azok akik nem mennének egy pasi után sem, megkérdezném: miért nem?

Nem futok egy pasi után sem, hiszen mi egy párt alkotunk. Egyszerűen összevesztünk, és én előbb akartam békülni, mint ő. (Mellesleg itthon már bevallotta, hogy örült annak, hogy ott vagyok.)

2009. okt. 21. 13:40
 15/25 anonim ***** válasza:

Kedves 13: 37-es!

Ha végigolvastad volna a hozzászólásokat rájöhetnél, hogy SENKI nem írt, de még csak nem is sugallt ilyen ötletet, hogy béküljön ő előbb.

Csupán azt kértük, hagyja meg szegény srácnak a saját személyes terét, ne fojtsa meg a ragaszkodásával és ne akarjon mindig MINDENÁRON megbeszélni mindent.

De amíg az ember fiatal bizony néha elkövet ilyen hibákat, valaha én is ilyen voltam, de szerencsére az élet megtanított arra, hogy ez nem helyes.

2009. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Szia!



Most akkor azt szeretnéd olvasni, hogy jól tetted? NEM. NEM tetted jól. Mindig itt szúrják el a nők a kapcsolataikat, hogy mindent rögtön meg akarnak beszélni, a pasi meg ki se szellőztetheti a fejét.Utánamentél "kémkedni", meg jól megjátszani magadat a pincércsaj előtt, hogy tudja neki kocc van.Ez nem kapcsolat-megoldás, hanem már enyhe korbács-csattogtatás. Ha összevesztek, nem az a megoldás hogy nem veszed fel a telefont, utána meg nagy lelkesen előadod, hogy te se vagy az a típus, aki utólag beszéli meg a problémákat... Hány éves vagy, 15??

2009. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

A pincér csajt hagyjuk. Ő nem tartozik a kérdésemhez, már bánom, hogy leírtam. Nem, nem 15 vagyok.

Ja, ha nálatok az a szokás, hogy hagyjuk a férfit lerészegedni, mert 1 apró vita miatt az alkoholhoz fordul, akkor biztosan a ti kapcsolatotok tökéletes.

2009. okt. 21. 13:48
 18/25 A kérdező kommentje:

Azért nem vettem fel a telefont, mert ideges voltam, nem akartam vele kiabálni. (Ha ez személyesen történik, akkor nem szólok hozzá 5-10 percig.)

Gondolod, az lett volna a megoldás, hogy felveszem a telefont, és úgy üvöltözök vele? Vagy mondd már el légyszi, TE mit tettél volna, azután, hogy összevesztünk 1 icike-picike LÉNYEGTELEN dolgon.

2009. okt. 21. 13:50
 19/25 anonim ***** válasza:
Nálunk az úgy van, hogy nem veszünk össze lényegtelen, icike-picike dolgokon. Ha valamin nézet-eltérésünk van, nem rohanok el mellőle, vagy ő sem rohan el mellőlem. Veszek egy mély levegőt, tízig elszámolok és így indítok: "Tudom , neked is igazad van, csak el szeretném mondani...Ez mindig hat. Ja, hogy a bárba részegedni ment? Egy icipici vita miatt? Mi lesz akkor ha együttéltek, netán összeházasodtok? :)
2009. okt. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Engem arra neveltek, hogy az icike picike nézeteltéréseket, veszekedéseket MEG KELL BESZÉLNI, nem pedig elmenekülni, és játszani a sértődöttet. Ezt a példát mutatták a szüleim, így neveltek, akármennyire is hihetetlenül hangzik.
2009. okt. 21. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!