Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egyre többet beszélget...

A párom egyre többet beszélget a volt feleségével akivel kb 20 éve elváltak. Szerintetek van okom féltékenykedni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 13:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz ezzel. Te is minden nap találkozol a pénztárossal, ha egy adott helyre mész. Ha az ismerősöd lenne, csak beszélnél vele két szót, főleg, ha van közös téma, pl. gyerek. Ha elkezdesz ilyenre féltékenykedni, csak magad alatt vágod a fát.
2013. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"A nő azóta férjhez ment és van neki a pasitól két lánya.

"


semmit sem jelent

2013. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az elváltak több mint fele ismét összejön.Volt amiért együtt voltak.
2013. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi jel, akkor szerintem nem érdemes féltékenykedni. Az első férjemmel 15 éve váltunk el, normális kapcsolatban maradtunk, ritkán beszéltünk, akkor is a gyerek miatt, de nem volt hajcibálós a válásunk és utána is emberként viselkedtünk. Azóta mindketten újraházasodtunk, lett 1-1 gyerekünk, én újra elváltam. Soha, egyetlen percig sem fordult meg a fejemben, hogy vissza kéne csábítgatni. Igaz, hogy valamiért együtt voltunk évekig, de az is igaz, hogy valamiért elváltunk. Most nyáron a saját sportklubomban nincsenek edzések, így bejárok oda, ahova a volt férjem jár. Természetesen előre megbeszéltem vele, ő szólt az edzőnek, és remélem a feleségének is szólt, mert nincs benne semmi titok vagy hátsó szándék. Egy-két órát edzünk, beszélgetek vele mint a többiekkel, de ennyi. És természetesen neki sem jut eszébe más, a többiek is tisztában vannak a felállással, volt aki mondta is, hogy milyen jó, hogy ilyet is látni, hogy nem ölik egymást az exek. De ettől még eszem ágában sincs bármit akarni tőle, és nagyon remélem, hogy a felesége sem hiszi azt, mert nem örülnék neki, nem szeretnék ebből problémát. Nincs köztünk semmi, nem is lesz, egyikünk sem vágyik rá, úgyhogy hidd el, van ilyen, hogy egyszerűen csak beszélgetnek.
2013. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!