Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel töltenéd az ünnepeket?...

Kivel töltenéd az ünnepeket? Vőlegényed vagy szüleid?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a szüleimmel élek még, a párom az külföldön dolgozik,de ha hazajön akkor mindig nálam van.

Sajnos már most kiderült hogy az ünnepeket nem tudjuk együtt tölteni mert ott nem engednek el mindenkit szabadságra, még akkor sem ha nem kell karácsonykor szilveszterkor dolgozni!

Szivesen tölteném a karácsonyt a párommal, de szívesen maradnék itthon, mert anyukámmal nagyon jó a kapcsolatunk és tudom azt is hogy szegény nagyon egyedül érezné magát, hiába van apukám is, nem tudnak elmenni sehová, testvérem is nem rég külföldre költözött a családjával ők sem jönnek, nincsenek nagyszüleim sem ahová lehetne menni, nekik testvérük és barátaik sincsenek.

Nem tudom mit csináljak két tűz között vagyok


2013. júl. 23. 09:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%

Vőlegénnyel.


Nekünk egyértelmű volt,hogy együtt karácsonyozzunk,bár legtöbb karácsony úgy telik,hogy 24 együtt,25 egyik szülők,26 másik.De amikor külföldön voltunk,akkor csak én tudtam volna hazajönni,inkább maradtam vele.

2013. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Természetesen a párommal.
2013. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
Párommal. Ha édesanyádnak ott van édesapád, nem lesz egyedül. A következő 20 évben nem lehetsz ott mindig, kezdhetik megszokni a kettesben töltött időt.
2013. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
74%

Az otthonomban. Ez szerintem egyértelmű.

Az már kevésbé, hogy miért lenne valaki a jegyesed, akivel együtt sem élsz? Nekem elég furák ebben a sztoriban a kapcsolati rendszerek.

(Amúgy a karácsony több nap...nem értem a problémát.)

24N

2013. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A szüleimmel tölteném az esetedben, mivel jelenleg ők a családom, nem a vőlegényem, akivel együtt sem élek. Majd ha együtt élünk/házastársak leszünk akkor természetesen vele, vagy akkoris közösen a család többi tagjával tölteném.
2013. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14: Egyetértek! Pedig újfent divat az embereknél. Együtt sem éltek életükben, de ők már elköteleződnek a másik mellett. :/
2013. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Itt nem az eljegyzésről az együtt lakásról van szó! :)

Sajnos a hiba ezekben az emberekben van akik csak a magyarázatomban itt ragadtak le! ;)


Mindenki másnak köszönöm! Még sajnos gondolkodnom kell, de biztos lesz valahogy! :)

2013. júl. 23. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!