Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nem dolgozó nők, miért...

A nem dolgozó nők, miért hozzák fel mindig külön feladatként a mosást? Hisz, az egy pár perces folyamat maximum, nem egy megerőltető dolog.

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 16:50
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező!

Volt már egyszerre két gyereked kollégista? Péntek este beállítanak 2 hátizsák szennyessel. Vasárnap délig mindnek megszáradva, kivasalva, esetleg megvarrva. A ház minden pontján száradnak a göncök...

Közben azért főzz, süss, csomagolj nekik, lehetőleg elállót, mert a közös hűtőből esetleg lába kell.

De ez "csak" mosás.."csak" főzés....

2013. júl. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Itt úgyis mindenki okosabb, mint én. Ezentúl majd egyenként mosás előtt kidörzsölöm az összes ruhát (hiszen minek van a mosógépen az 'előmosás', 'áztatás' és 'intenzív mosás' funkció?)Aztán órákig teregetek, és az utolsó konyharuhát is tökéletesre vasalom.
2013. júl. 24. 18:55
 33/46 anonim ***** válasza:
76%

A mosás nem csak anyi hogy bedobod a gépbe....

ugye ha már csináltál volna ilyet tudnád.

2013. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Ja nekem varázsruháim vannak. Leveszem, mondom csiribicsiribá és tiszta lesz :)
2013. júl. 24. 19:22
 35/46 anonim ***** válasza:
91%

Nálad a mosáshoz nem tartozik az is bele a dolgokba hogy haza cipeled a mosóport, ölűblitőt, a ruhát berakod a szenyes kosárba, vasalsz, teregetsz, összeűhajtva szekrénybe teszed.

A főzés se csak anyi hogy összedobok valamit 15 perc alatt mint a tvben.

2013. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
82%
Valahogy az az érzésem, hogy a kérdező egy gyermektelen nő, akinek fogalma sincs, milyen nagy háztartást vezetni, meg mondjuk x embernél szétválogatni a szennyest, stb. Meg különben is, neked nem mindegy, mit csinálnak az eltartott nők?
2013. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Ez az oldal arról szól, hogy mindenki feltehet kérdéseket. Én is ezt tettem. Senkinek nem kötelező a válaszadás.
2013. júl. 24. 20:08
 38/46 anonim ***** válasza:

Az én mosásom abból áll, hogy beáztatom átöblítem, kirázom, berakom a tépbe...kimossa az is...

Teregetés... Gyűlölök teregetni, nem fér el sehova, meg a ruhák hajtogatása leszedéskor a halálom. A legtöbb időt a szétválgatás veszi el...

Fehér, világos, sötét, fejkete...

Ágynemű (hetente cserélem a lepedőt, többit kéthetetnte), törölközők...


Én is említeném, de csak azért mert kifejezetten utálom, hamarabb álllok neki mosgatni, vagy felmosni....ha lenne választási lehetőségem (néha van, amikor egyformán érünk rá a párommal)

Nekem speciel "megerőltető" bb mint akármelyik másik háztartási munka...

De mindenkinek más és más...

2013. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
36%

A kérdező kommentje:


Nő vagyok, nincs feleségem. Intenzív torna? 20perc kiválogatni? Minek kell mindent kivasalni?

Lépcsőzni is kell? Aztaaaaa! Sőt reggel fel is kell kelni az ágyból, az is kemény ám :D


látom gúnyolódni nagyon tudsz ....


tudod mit megadom a címem holnap reggel 7re gyere és csináld végig a napom

szerencséd lesz mert holnap nem kell mosni mert ma megcsinálom

viszont abban nem lesz szerencséd h holnap 5 gyerek lesz velem

2013. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Mikor kicsi voltam (12-13), csak fehér zoknit voltam hajlandó hordani...persze a cipőben mindig piszkos lett... anyukám mosás előtt volt, hogy egy órát sikálta, áztatta a fehér zoknikat, plusz apukám izzadt pólóit, ingjeit is próbálta kifehéríteni...

Azt hittem, tök egyszerű az egész... hát anyukám azt mondta, csináljam én....

40 perces zokni sikálás után azt mondtam anyukámnak, hogy igaza van, nem egyszerű a mosás...

2013. júl. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!