Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl vagy a hugom...

Én reagálom túl vagy a hugom a nem normális? (lent több infó)

Figyelt kérdés
A hugom 14éves és van egy 4hónapos kapcsolata egy 9.es fiúval a tesom mondta neki hogy ő várni akar a sexel mert fiatal hozzá a gyerek mondta neki hogy vár amig csak akar de most kicsit kiakadtam mikor bekapcsolva hagyta a facebookját és olyanokat irtak egymásnak hogy mennek szombaton strandra ezt tudtuk is, de hogy majd a vízben addig bemennek hogy nyakig érjen a víz és irta a gyerek hogy"majd a csocsod közé rakom a dákom" meg ilyenek mikor rákérdeztem hogy ez mit jelentsen akkor azt mondta hogy csak hülyéskedett de ezt nem hiszem el meg mondta nekem hogy igéri higy nem lessz semmi meg anyánk életére esküdött most nem tudom hogy higgyek e neki ha tehetném elmennék velük csak azért is csak az a baj hogy dolgozok legszívesebben szétverném a srác képét. Anyánknak elmondja vagy inkább haggyam és kérdezzek rá holnap hogy volt e valami vagy mi legyen? Bocsi a helyesírási hibákért. 18/F

2013. júl. 26. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azért ez elég erős egy 14 éves lánynak.. Nincs valami ismerősöd, aki megy strandra és néha ránézne?

Amúgy ha elmondod a szüleidnek, a hugod útálni fog.

2013. júl. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy holnap nem megy senki oda, hanem balatonra mennek a haverjaim vagy dolgozni, tudom hogy nem neki való meg a srác faterja is megy de őt még csak nem is ismerjük,én is attól tartok hogy meg fog utálni azt pedig nem akarom meg a srácot meg akartam fenyíteni de akkor is utálni fog. Nem tudom mit csináljak:/
2013. júl. 26. 16:09
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
hát elég durva a hugod:o én is 14 éves lány vagyok, és nekem eszembe nem jutna ilyen, sőt, ez undorito (csöcsöd közé rakom a dákom) szerintem mindenképp beszélj vele, vagy amit már előbb is irtak hogy valakivel figyeltesd aztán faggasd ki ! ha fel lesz háborodva hogy nyomozol utána, akkor mondd neki hogy ha nem csinálna/tervezne ilyeneket akkor megbiznál benne vagy nemtudom de valamit ezzel kell kezdeni
2013. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Félrehívod a srácot, és megmondod neki, hogy ha kikezd a húgoddal akkor kezelésbe veszed.
2013. júl. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy a tesómnak eszébe se jutott volna hanem hirtelen a srác irta neki ezt a hugom meg azt irta hogy ha 10pontot összegyüjt olyanok miatt mint pl segít a boltból elhozni a szatyrot meg ha jó, meg anyánknak valamit segít akkor kap 1pontot de ha rossz akkor le von nem tudom mit csináljak legszivesebben átmennék hozzájuk és arcon rugnám a gyereket
2013. júl. 26. 16:17
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
istenem... mintha még nem lennétek hozzászokva hogy a kis 11-13 évesek is dugnak... ez a világ ehhez hozzá kell szokni. a másik meg hogy ezt nem azzal kell megoldani hogy jajj keressünk valakit aki megy a strandra és figyeli őket. nem két éves gyerekekről van szó. itt egy normális leülős beszélgetés segítene inkább.
2013. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudom hogy mit szolnál ha a gyerekedet 11évessen dugnák azért ennyire ne legyél gyökér meg ha nem tudsz normálissat irni akkor ne irjá.
2013. júl. 26. 16:38
 8/12 anonim ***** válasza:

6.! Attól hogy a te környezeted ilyen alja, kisebbségi szinten van ezt még nem feltétlen kell elfogadni! Normális, kulturált körökben nem kefélgetnek ennyi idősen!


Kérdező: a húgoddal beszélgess el. Kicsi még és naiv, nem veszi észre, hogy ez a srác kicsit túl sok. Nem kell vele szakítania, de figyeljen oda, és ne hagyja, hogy hülyeségekre rábeszélje!!!

Azon is látszik, mennyire gyerekes még a húgod, hogy ezt a pontgyűjtő akciót előhozta...nagyon nem való még kapcsolat neki.


A srácnak is mondd meg négyszemközt, hogyha pofátlankodik ellátod a baját.

2013. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

Hát lehet én vagyok valami abszurd csaj,de ez annyira nem durva. Főleg,hogy tényleg valószínűleg vicc volt. Meg ha ezt jobban végiggondoljuk egyenlő azzal,hogy kb vízbe fojtaná a szerencsétlent mert nem egy szinten vannak ha értitek.

Nyilván nem a strandon fogja magát megd.gatni. Szerintem holnap kérdezd meg,hogy volt-e valami.

2013. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Muszály belekontárkodnod? Féltékeny vagy?
2013. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!