Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom "megpofozta" a...

A barátom "megpofozta" a tesómat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 honapja vagyunk együtt.elötte volt egy 5 éves kapcsolatom amivel a családom túl elfogult volt amit részben meg is értek.és nem akarták elfogadni a jelelnlegit akivel semmi gond nincs,kapcsolatunk előtt is ismerték.aranyos tisztelettudó ember.de vmiért nem tetszik a tesomnak aki lany,es ikrek vagyunk.legutobb azon összevesztek hogy mentünk haza váltottam pár szót a párommal aki ideges volt és mellesleg részeg.visszahalott pár dolgot a család véleményéről es felhúzta magát.szolt tesomnak kicsit erélyesebben hogy tud varni mig Megbeszéljük.tesom erre h ne beszéljen igy vele.ki ő neki.a párom persze meg idegesebb lett es Elmondta tesomnak mi bántja.tesom ezek után megpofozta.parom pedig vissza legyintett neki amit persze nagyon bán.tesom azt mondta felejtsék el.de én most nem tudom mit csináljak.szeretem őt es sose tett meg ilyet.de egy lányt bántani nagyon csúnya dolog.ti mit tennétek?
2013. júl. 28. 03:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
kib*sznám a p*csába. A pasik jönnek mennek, de a tesó az midnig marad, szóval na...legközelebb téged ver meg ha összevesztek? ugyanmár...
2013. júl. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
68%
Szerintem kvittek, felejtsétek el tényleg.
2013. júl. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Egyetértek az elsővel. Ha egy férfi addig süllyed hogy kezet emeljen egy nőre, pláne ha az a nő a párja húga, akkor az nem is érdemel meg egy nőt se.
2013. júl. 28. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem Megverte hanem dühből meglegyintette...azért ne tulózzunk.nehéz eset.hozzám még egy rossz szava nem volt.sőt.,részben Megértem mert nagyon sok bántás érte ezalatt a 10 hónap alatt...csak rosszat kapott..szeretem es a tesómat is aki ha mindig melettem van elnezi neki főleg azért mert ő kezdte a veszekedést megint.
2013. júl. 28. 03:23
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Persze, ő legyen a paraszt amikor a testvéred kezdte el pofozni, ő meg ahogy írod visszalegyintett. Nőt ütni szégyen, de ha a nő ver téged...tegye fel a kezét aki szó nélkül tűrné. Egyszerű önvédelmi reflex volt, ráadásul ittas is volt és a testvéred azt mondta nincs gond. Hol itt a probléma? Miért kell ebből ennyit kihozni?
2013. júl. 28. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Végülis igaz!köszönöm :)
2013. júl. 28. 03:26
 7/12 Salx Narval ***** válasza:
95%
Kedves hölgyeim, tiszteletet az várjon, aki másnak is megadja. Ebben az esetben, pedig semmi különös nem történt, mindenki hibás volt, mindenki megbánta, fátylat rá.
2013. júl. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
A tesód megpofozta? Hány pofon volt?
2013. júl. 28. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes dolog ez a "nőt megütni szégyen", mélységesen egyetértek vele, de azért azt valljuk be, hogy általában ugyanezek a nők gond nélkül csépelik a gyerekeiket, ha úgy van, holott különbség nem sok van, mindkét esetben a gyengébbet bántják.


--


Az esetet nem láttam, nem tudom, hogy mennyire szépíted a dolgot(nem bántásból mondom, a sok felgyülemlett feszültséget biztosan enyhítő körülménynek érzed - én is annak érezném), ezért nem tudok objektíven hozzászólni sajnos. Ha még nem történt ilyen, akkor nem kell belőle ügyet csinálni, viszont ha ne adj Isten megint előfordul, akkor én kiraknám a helyedben.

2013. júl. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Tehat az nem gaz, hogy a tesod meg pofozta a barátodat, de az igen, hogy o visszaütött.....
2013. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!