Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom "megpofozta" a...

A barátom "megpofozta" a tesómat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 honapja vagyunk együtt.elötte volt egy 5 éves kapcsolatom amivel a családom túl elfogult volt amit részben meg is értek.és nem akarták elfogadni a jelelnlegit akivel semmi gond nincs,kapcsolatunk előtt is ismerték.aranyos tisztelettudó ember.de vmiért nem tetszik a tesomnak aki lany,es ikrek vagyunk.legutobb azon összevesztek hogy mentünk haza váltottam pár szót a párommal aki ideges volt és mellesleg részeg.visszahalott pár dolgot a család véleményéről es felhúzta magát.szolt tesomnak kicsit erélyesebben hogy tud varni mig Megbeszéljük.tesom erre h ne beszéljen igy vele.ki ő neki.a párom persze meg idegesebb lett es Elmondta tesomnak mi bántja.tesom ezek után megpofozta.parom pedig vissza legyintett neki amit persze nagyon bán.tesom azt mondta felejtsék el.de én most nem tudom mit csináljak.szeretem őt es sose tett meg ilyet.de egy lányt bántani nagyon csúnya dolog.ti mit tennétek?
2013. júl. 28. 03:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőt megütni nem szép dolgod, de ha:


- Épp egy fontos dolgot akartok megbeszélni és a tesód nem hagyja

- Majd még neki áll feljebb és elkezd ugatni

- Majd még meg is pofoz


Akkor lehet én is adtam volna neki egy sallert, hogy térjen észhez.


Azért nem mindegy, hogy agyba főbe verte vagy 1 db pofont adott neki, hogy térjen észhez.

2013. júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

megérdemelte a tesód.

önvédelemből én is ezt tettem volna, sőt ha nagyon ugrál , tesód ellen büntető feljelentés is tehető, akkor ugye nem pattogna annyira, mint a gumilabda?

a btk júliustól kiszélesítette az önvédelem, végszükség esetén való önrendelkezés, és még sok más jogi szabályozását.

nos jogilag az a helyzet, h a tesód, már akkor is kaphatott volna pofont, ha erélyesen lép fel a párod ellen, és ő esetleg veszélyben érzi magát.

2013. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!