Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám még egy gyereket akar,...

Anyám még egy gyereket akar, de ennek a szegény gyereknek mégis milyen jövője lehetne? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Anyám egy gyereket szeretne.Vagyunk most 3-an lányok.Anyámnak van egy pasija,akinek még nincs gyereke és nagyon szeretne egyet,és tudom jól,hogyha anyámnál,ha pasi van a dologban,NAGYON könnyen befolyásolható.A pasija 32 éves,ő pedig 35.Nem tudom,hogy ti,hogy vagytok vele,de szerintem a gyerek,hogyha felnő és 12 évesen az osztálytársai csúfolni fogják,hogy milyen öregek a szülei.Legalábbis szerintem.Meg még van pár kifogásom az ellen,hogy gyerekük legyen,mint pl:hogy hónaponta anyám és a pasija legalább 3szor 4szer összevesznek és nem hiszem,hogy a sok veszekedés jót tenne a gyereknek.És mi lesz,ha megszülteik?Folyton venni kell a pelenkát,játékokat,babaágyat,járókát..stb..Csakhogy tudjátok,anyám két helyen is dolgozik,még sincs elég pénzünk,mindig kajára jut csak.Én nem akarok egy újjabb kistesót,de azért gondoljatok bele,hogy milyen lehetne ennek a gyereknek az élete,ha megszületik.

(azt kihagytam,hogy mielőtt összejött ezzel a pasival,azt mondta:"Isten ments,hogy még egy gyerekem legyen"



2013. aug. 7. 21:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem régóta olvasom a gyakori kérdések oldalát, de( tisztelet a kivételnek) némely válaszadó elképesztő milyen meggondolatlanságokat ír a kérdezőknek, aki adott esetben GYERMEK. Nem akarom megsérteni ezen válaszadókat, de a jövő generáció a mi kezünkben van. Az életkort illetően soktényezős lehet a szempont a gyermekvállalást illetően , szerintem egyed függő, ennek ellenére ennek a gyereknek igen is volt mondanivalója.
2013. szept. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!