Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám még egy gyereket akar,...

Anyám még egy gyereket akar, de ennek a szegény gyereknek mégis milyen jövője lehetne? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Anyám egy gyereket szeretne.Vagyunk most 3-an lányok.Anyámnak van egy pasija,akinek még nincs gyereke és nagyon szeretne egyet,és tudom jól,hogyha anyámnál,ha pasi van a dologban,NAGYON könnyen befolyásolható.A pasija 32 éves,ő pedig 35.Nem tudom,hogy ti,hogy vagytok vele,de szerintem a gyerek,hogyha felnő és 12 évesen az osztálytársai csúfolni fogják,hogy milyen öregek a szülei.Legalábbis szerintem.Meg még van pár kifogásom az ellen,hogy gyerekük legyen,mint pl:hogy hónaponta anyám és a pasija legalább 3szor 4szer összevesznek és nem hiszem,hogy a sok veszekedés jót tenne a gyereknek.És mi lesz,ha megszülteik?Folyton venni kell a pelenkát,játékokat,babaágyat,járókát..stb..Csakhogy tudjátok,anyám két helyen is dolgozik,még sincs elég pénzünk,mindig kajára jut csak.Én nem akarok egy újjabb kistesót,de azért gondoljatok bele,hogy milyen lehetne ennek a gyereknek az élete,ha megszületik.

(azt kihagytam,hogy mielőtt összejött ezzel a pasival,azt mondta:"Isten ments,hogy még egy gyerekem legyen"



2013. aug. 7. 21:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
Már hogy a francba ne lenne beleszólása abba egy nagyobb gyereknek, hogy hogyan megy tönkre egy család és a saját anyja. Mert ennek ez lenne a vége. De a szerelmes nő ostoba, hülye, ő meg ráadásul még befolyásolható is. Ha a nagyobbak nem laknának otthon, tehetne, amit akar. Na de őket megnyomorítani nincs joga egy anyának se! Ez a nő csak magára és a pasijára gondol. A három gyerekére egyáltalán nem!
2013. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Az meg egyenesen a kérdező(aki nem gyerek) ostobaságára vall, hogy egy ilyen témát a gyerekeknek mond el.


Te az a 35-ös nőci vagy aki mindenáron férjhez akar menni mindenkihez és itt kavar a gyakorin?:D

2013. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%

35 évesen még nem lesznek öregek a szülők..

Ki tudja, hátha pont a kisbaba hozza meg a békét vagy ellenkezőleg a végleges szakítást.. neked ne fájjon ez, mert mire a gyerek iskolába megy te felnőtt ember leszel, és elköltözöl..

Amúgy meg a gyerekvállalás pont az a téma amibe nem igazán van jogod beleszólni..

2013. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
37 volt anyukám amikor én születtem és 40 amikor a tesóm. Most 21 és 18 évesek vagyunk. Egyikünket sem csúfoltak. Mindkét szülőm legalább 10 évet letagadhatna...
2013. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%

35/32 éves pár nyugodtan vállaljon babát, a korukkal semmi gond és emiatt a gyereket semmi hátrány nem éri. Manapság sokan szülnek 30 felett, még 40 évesen is.

A rendszeres veszekedés nagyon gáz.

Viszont nem csak féltékeny vagy, hogy akkor nektek kevesebb jut?

2013. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

A veszekedéses dologban igazad van, instabil kapcsolatra nem érdemes szülni, DE!


Engem anyám 37 évesen szült és SOHA SENKI nem bántott, és büszke vagyok a szüleimre!


22 éves vagyok, és nyugdíjasok a szüleim (anya előnyugdíjas).

2013. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

Kamu!


A nők átlagosan 28-29 évesen szülik az első gyereket. Miért lenne öreg 35 évesen?


A férfiak pedig 32 éves korukban lesznek először apák átlagban. Miről is beszélsz akkor? LOL

2013. aug. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

1. Ne üsd bele az orrod abba, ami nem a te dolgod, anyád és a pasija felnőtt emberek, akiknek nincs szüksége a véleményedre ebben a kérdésben.


2. Ha sokat veszekszenek, nem jó, de majd vagy megoldják, vagy szétmennek. Ha jól tudom, ti is apa nélkül nőttetek fel, ugyanúgy nőne fel a kicsi is. Ez valóban nem ideális.


3. 35 évesen szült engem anyukám, és én a környezetemben egyre több ilyen korú nőt látok, akik első gyermeket vállalnak ennyi idősen. Hogy ez ideális-e, nem tudom, de a lényeg, hogy bőven előfordul, az iskolában senki nem fogja már ilyenért csúfolni a másikat, max azért, hogy túl fiatal az anyukája, ha 20 évesen szült.

2013. aug. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%

Kamu.

Vagy még rosszabb: " Folyton venni kell a pelenkát, játékokat, babaágyat, járókát...stb..."

És szó sincs féltékenységről? Gondolom, te se szobatisztának születtél, vagy igen? De hogy miért kéne folyamatosan babaágyat meg járókát venni, az rejtély...

2013. aug. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
43%

"22 éves vagyok, és nyugdíjasok a szüleim"


Hát ez az, ha túl későn szül az ember, akkor mikor a gyerek 18-20 éves, pont mikor támogatni kellene az életkezdését, taníttatni kellene, akkor a szülő már nem bírja, már nyugdíjas és csoda, ha a saját rezsijét ki tudja fizetni, nem még segítse a gyereket.

Ha meg 40 feletti a szülő, akkor 60 körül egy tizenévessel vesződik?

2013. szept. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!