Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántott a párom...

Nagyon megbántott a párom papája, úgy beszólt hogy köpni nyelni nem tudtam. Jogosan sírtam el magam?

Figyelt kérdés

ma leutaztunk a papájához annyira vártam hogy végre kikapcsolódunk hogy szó szerint nem aludtam éjszaka.

megérkeztünk, 10 perc múlva adott egy tábla csokit mert kínált sörrel de nem szeretem.

majd leültünk beszélgetni és egyszer csak azt kérdezi tőlem mindenki előtt,hogy jön a második baba vagy csak híztam. mosolyogtam és mondtam hogy egyik sem.(nincs egy éve hogy szültem van egy kis pocakom nem nem vagyok kövér!)

azt mondta hogy fogyak le adjak magamra hogy képzelem. a párom is ott volt de ő csak hallgatott.pedig adok magamra smink kajak minden második ember mondja hogy szép vagyok de nem vagyok egoista.

majd átmentem a másik szobába és elsirtam magam.kérdezte a párom hogy mi a bajom és mondtam neki hogy rosszul esett ez a dolog.kérdeztem tőle hogy a nagyapjának igaza van-e? erre hogy dehogy is meg ő egyszer se mondta hogy fogyak le,de a papa csak őszinte volt na most újra megkérdeztem hogy igaza van-e? és ugyan ezt mondta hogy nem csak őszinte volt.


2013. aug. 9. 23:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Ugyanez esett meg velem, csak a férjem nagymamája volt ennyire őszinte. Szokásos társalgási formák után jött egy rövid csend, a mama pedig így törte meg: "Réka te híztál! Nem voltál te ilyen kövér, mikor legutóbb láttalak!" A férjem próbálta menteni a helyzetet, hogy ugyan mama, ő nagyon csinos. A mama meg: "de hát ez az igazság!"

Na onnantól kezdve sírhatnékom volt, de csak akkor bőgtem el magam, amikor elindultunk haza.

2013. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pár éve a nagybátyám szólt így be. Családi ebéd kellős közepén. Kicsit kevesebb levest szedtem, erre megszólalt a kedves rokon, hogy "talán fogyózol?" mondom nem. "Pedig kellene" -.-' Hát kösz...


Szerintem se foglalkozz vele, de tényleg a párodnak kellett volna szerintem leállítania a papát.

2013. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem a nőknem miért ennyire tabu téma a súlyuk. A lakosság 66%-a elhízott. A nőknél az arány magasabb, mint a férfiaknál. Sokkal kevesebb nő sportol, mozog. Ha meg vékonyak is a nők, akkor is löttyedtek, narancsbőrösek.


Fel kell vállalni. Persze ezt a tényt lehet normálisan is közölni. Idős ember már a papi, nem úgy működik. Ráadásul alkesz is, ez is kihat az egészségére.

2013. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem nem, fogd fel úgy, hogy csak jót akart a maga módján. És fogyj le. :)
2013. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!