Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi rasszista...

Miért van ennyi rasszista kérdés mostanában?

Figyelt kérdés
Ma is egy ilyen kérdést olvastam, anyuka irta hogy a lánya egy idősebb roma pasival jött össze és terhes lett. Erre a nagy többség kitagadta volna a lányt, meg rá se nézett volna az unokájára. Tudom hogy a romák nagy része milyen, de nem mindegyik. Most komolyan ez miatt meg kell szakitani minden kapcsolatot a saját gyerekével,és az unokájával, aki az ég világon nem tehet semmiröl? Még meg sem született szegény... Miért Olyan nehéz elhinni, hogy köztük is van normális dolgozo ember? Én még ismerek is ilyet, odavan a családjáért, dolgozik rendesen, mindent megad nekik.
2013. aug. 18. 02:30
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

72%-os, halálosan komolyan kérdezem:


Írd már meg kérlek, hogy hol laksz, hogy ekkora szakértője vagy a témának.


Le merném fogadni, hogy vagy a budai hegyoldalban vagy valahol nyugat-magyarországon egy olyan községben, ahol még képeslapról sem látni cigányt csak évente egyszer.

2013. aug. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!