Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos hogy nem...

Szerintetek jogos hogy nem akarom hogy a feleségem felesleges autókázzon?

Figyelt kérdés

Iskolába fog járni szeptembertől, ide a szomszéd városba, kb 7 km re van a lakástól!

Simán át lehet kerózni is oda, felesleges beindítani az autót, kiállni az autóval és egyebek, vagy én gondolnám rosszul?


2013. aug. 19. 10:31
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem pedig jó, ha ezen a 7km-en naponta gyakorolja a vezetést...
2013. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
90%
ez tipikusan az a kategória, ami annyira érdemtelen vitára, meg sem üti az ingerküszöbömet, ha autózni akar, menjen, csinálja
2013. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
15%
Menjen csak motorral! De van tömegközlekedés is, gondolom én.
2013. aug. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
76%
Amikor feleségül veszel valakit akkor elfogadod, hogy amit TE megkeresel pénzt az nem a TE pénzed hanem a KÖZÖS pénzetek. Ergo ha ki lehet gazdálkodni azt a félelmetes, napi kb. 300 ft-os benzinárat akkor menjen.
2013. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
67%

Ha én lennék a feleséged, most ülnék be az autóba és intenék neked pápát.

7 km is rohadt sok tud lenni, ha elmész reggel suliba, délután meg kb 20 fokkal másabb a hőmérséklet, akármilyen irányba. Vagy elmész reggel jó időben, hazafelé meg bőrig ázol hulla fáradtan a suli után. Én dolgozom, mellette tanulok, és bár csak 3 km a melóhelyem, bizony autóval megyek, mert az egy órát, amit sétával töltenék, házimunkával is tölthetem így.

2013. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
94%

Te is olyan vagy, mint a férjem, hogy csak akkor akarta, hogy gyakoroljak vezetni, amikor hosszabb távra megyünk. Kis távra minden kifogást talált. Ha együtt mentünk és én vezettem,akkor meg orditott mellettem, pedig jól vezettem. Ez mind azért,mert unatkozott, hogy nem õ vezetett.Szóval addig csinálta a kabarét, amig meg nem utáltatta velem az autóvezetést. Nem kaptam levegõt, hogy egyedül vezessek.Most meg cikizik, hogy miért nem vezetek.

Engedd, hogy vezessen, mert igy tanul, és nincs is messze.

2013. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
93%

Neked egyszerűen az a bajod, hogy nem bízol benne, friss a jogsija és félsz, hogy tönkreteszi a kocsit, mert ugye, a nők nem tudnak vezetni, max. akkor, ha egy pasi kajabál mellettük az anyósülésen. De a világ minden kincséért sem vallanád be, inkább a benzinárra hivatkozol.

Ha nincs munkája, felnőtt képzésre jár, nagy valószínűséggel a munkaügyi központ iskolázta be, mert nem hiszem, hogy ha te ennyire a fogadhoz vered a garast, akkor bármiféle iskolát finanszíroznál neki. Tehát a munkaügytől keresetpótlót fog kapni, abból ki fogja tudni fizetni az üzemanyagot, amit használ az iskolába járáshoz, sőt, lehet, eddig nem is kapott semmit, még talán ezzel több is jut a költségvetésbe, tehát megint csak beáll a fenti verzió.

2013. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
54%
Ha a munkaügyi által jár tanfolyamra, 90%-os kedvezménnyel utazhat tömegközlekedésen. Miért nem megy busszal?
2013. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
87%

És te mivel jász dolgozni kérdező?

Remélem, nem csak a feleségedtől sajnálod az autót....

2013. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
95%
Még mindi gjobb, mint neked kellene őt furikázni. 4x7 km, az teszi. Én meg naponta 5-6x 1km-t. Akár egy taxis.
2013. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!