Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Max. Mennyit adnátok kölcsön...

Max. Mennyit adnátok kölcsön családtagnak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 23:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szülőnek, testvérnek bármennyit. De a többieknek én sem adnék.
2013. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Rokonnak, barátnak soha, semennyit. Az ilyen kölcsön ügyletből igen nagy valószínűséggel csak harag lesz.


Szülőnek testvérnek meg nem kölcsön adok, hanem odaadok. Ha visszafizetik örülök, ha nem, az sem baj.

2013. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
16os ,hogy lehet ilyen adósságot összeszedni ?
2013. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Attól függ. Pl szüleimnek bármennyit, vagy unokatesómnak is mert tudom,hogy visszaadnák. Feltéve ha nekem nem kell! Ha otthon zsíroskenyeret kell ennem egy hónapig,hogy ő megvehesse a kocsiját akkor nyilván nem adom oda!
2013. aug. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

max egy 50est. most speciel élő példát mondok, mert ennyit adok kölcsön öcsémnek. nem hiányzik annyira az a pénz, hogy zsíroskenyeret kelljen ennünk, majd szép lassan megadják.

tudom, h fontos dologra kell a pénz, és azt is, h lesz miből visszaadni, csak momentán nincs ennyi pénzük egyben.

2013. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
23 Egyetlen rossz döntéssel simán. Mondjuk pl. egy CHF hitellel a nyakban.
2013. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit. Pontosabban: mivel párszor megégettem magam a kedves családtagokkal, nagyon-nagyon csúnyán, ezért ma már egy petákot sem, semmire. Én sem kérek, ő se kérjen.
2013. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
92%
Max egy 20-ast, annál többet soha senkinek. Még szülőknek sem, mert tudom, hogy nem adnák vissza és itt nem csak arról van szó, hogy nem tudnák (nem állnak fényesen), de megnyílik a bicska a zsebedben amikor felhív,hogy ennyit meg annyit adtak mamának, meg tesóméknak miközben nekem évek óta elég nagy összeggel tartoznak.
2013. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!