Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire ítéltek első látásra?

Ti mennyire ítéltek első látásra?

Figyelt kérdés

A kérdés bennem a tegnapi nap után vetődött fel..


sokszor szoktam egy kisfiúra vigyázni ( szomszédaink gyereke) nagyon jó a kapcsolatunk a kissrác bír engem már amennyire egy egy éves fiú bírhat valakit.. na mindegy a sztori lényege az,hogy tegnap szinte egész délután velem volt a fiú és gondoltam leviszem a parkba játszótérre stb.. és odajött hozzám egy középkorú nő és megkérdezte,hogy hány óra van? megnéztem és szépen válaszoltam neki, erre tök pofátlanul beszólt,hogy legalább az órát tudod használni ha már védekezni nem tudsz..

csak lestem,hogy úristen idáig süllyedt a világ..


szóval felmerült bennem a kérdés, hogy vajon tényleg ennyire első látásra ítél az emberek nagy része?


16L


2013. aug. 28. 12:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek nagy része nem, csak a hülyébbik fele.
2013. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyenek. Őszintén szólva én is sokszor első látásra ítélek (legtöbbször be is jön, de persze ért már pozitív/negatív csalódás is). Ettől függetlenül senkinek nem dörgölöm a képébe azt, amit gondolok róla, legyen az jó, vagy rossz. Találkoztál egy ritka bunkó példánnyal. Sok ilyen van sajnos, de több hozzám hasonló, aki szép csendben, magában elintézi a véleményét.
2013. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok az az ítélkezős tipus senki fele, más faji, vallási és szinű emberekre. Viszont a romákra első ránézésre nekem is ítélkezős dolgok jutnak eszembe. Sajnálom, hogy ilyen vagyok de egyszerűen már annyiszor tapasztaltam velük kapcsolatba személyesen rossz dolgokat, hogy nem tudok ítélkezés nélkül rájuk nézni. Persze én ezt itt mind belátom és az ítélkezés pillanatába elgondolkodok, hogy biztos van neki is egy szerető családja szép háza, kutyája.
2013. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Persze ezt soha nem mondom senkinek a szemébe.
2013. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát jól kifogtál egy idegbeteg csoroszlyát... Valószínűleg a saját életével sem boldog, és ezt másokon vezeti le.


Nem szoktam első látásra ítélve, pontosabban fogalmazva ha meglátok egy fiatal lányt egy kisfiúval, akkor nem az ugrik be élből hogy hű biztos korán megesett -.-" Vagy - ha helyes a baba - akkor elfolyok hogy milyen édes (nőből vagyok :D ) - vagy csak simán sétálok tovább elmerülve a gondolataimban.

Ennyi ez lenne a normális mindenkinél :)

2013. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen.. Ilyen történet sok van. A húgommal történt hasonló.

Én 22 éves voltam amikor a húgom 15 éves. A fiam 6 hónapos volt, és a húgom elkísért hogy egy hivatalos ügyet eltudjak intézni. A fiamat akkoriban kenguruban cipeltem, mert kényelmesebb volt mint a babakocsi. Kiderült órákig fog tartani az ügyem, ezért megkértem a húgomat, hogy vigye haza a fiamat. Ráadtam a kengurut, beletettük a fiamat, és ő hazavitte. (otthon várta a nővérünk aki anyuka volt már, így biztos kezekben volt a fiam...) Amikor hazaértem a húgom mesélte, hogy a 28-as villamoson a 4 üléses székben körbe ülte 3 vénasszony, és elkezdték szidni hogy milyen kis qrva a húgom mert hogy ilyen fiatalon már gyereke van.. Elhordták szegénykémet mindennek. A húgom csak tűrt csendben mert ugye úgy nevelték fel a szüleim, hogy az időseknek mindig adja meg a tiszteletet.. De valami csoda folytán másnap a villamoson a húgom meglátta mind három vénasszonyt, és mondta hogy ők voltak.. Na elképzelheted hogy mit kaptak tőlem ott és akkor...(bevallom, jól esett hogy kioktathattam őket, pedig nem szokásom kötekedni senkivel)--A végén megmondtam a vénlányoknak, hogy legközelebb ha már szidják a másikat, nyugodtan kérdezzenek rá, hogy

"az ön gyermeke?" Nem kell egyből pocskondiázni.. Ha meg mégis az ő gyermeke, addig amíg nem ők tartják el az anyát és gyermekét addig fogják be a szájukat és menjenek a temetőbe kertészkedni inkább...

2013. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Remelem megmondtad a ven luvnyanak... Mit kepzel rm magatol!!!?
2013. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 28. 12:19
 9/32 piriiiiii ***** válasza:
100%

Huhh, ez durva... és Te mit szóltál? Vagy meg sem tudtál szólalni?

Velem ilyen még nem fordult elő, legfeljebb kisebb változatban... de simán el tudom képzelni, hogy vannak ilyen undorító emberek. De azt is megértem, hogy így vélekednek, mert, ha szétnézek a világban...

2013. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a nõ csak kereste hogyan tud beléd kõtni, nem kell az ilyenekkel foglalkozni!En elõttem, ha valaki neveletlenül viselkedik elsö látásra, nem mondok semmit sem, de utána már nincs kedvem vele tárgyalni!
2013. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!