Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire ítéltek első látásra?

Ti mennyire ítéltek első látásra?

Figyelt kérdés

A kérdés bennem a tegnapi nap után vetődött fel..


sokszor szoktam egy kisfiúra vigyázni ( szomszédaink gyereke) nagyon jó a kapcsolatunk a kissrác bír engem már amennyire egy egy éves fiú bírhat valakit.. na mindegy a sztori lényege az,hogy tegnap szinte egész délután velem volt a fiú és gondoltam leviszem a parkba játszótérre stb.. és odajött hozzám egy középkorú nő és megkérdezte,hogy hány óra van? megnéztem és szépen válaszoltam neki, erre tök pofátlanul beszólt,hogy legalább az órát tudod használni ha már védekezni nem tudsz..

csak lestem,hogy úristen idáig süllyedt a világ..


szóval felmerült bennem a kérdés, hogy vajon tényleg ennyire első látásra ítél az emberek nagy része?


16L


2013. aug. 28. 12:10
1 2 3 4
 31/32 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Mondjuk ez pont egy olyan szituáció ahol semmi rossz nem jutott volna az eszembe. Lehet, hogy a testvéred..
2013. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
ocsmány egy asszony lehetett. nekem a nagyanyám ilyen rosszindulatú. sajnos mindig voltak, vannak és lesznek olyanok, akik élvezetből kötnek bele mindenkibe-mindenbe ahol csak tudnak. amilyen heves vérmérsékletű vagyok, én rendesen kioktattam volna, ha nem vágtam volna pofon, a te helyedben. bennem, ha látok egy korombeli lányt egy kisgyerekkel, még a gondolata sem merül fel annak, hogy a te gyereked-e vagy sem. én sem értem, hogy miért vannak ilyen undorító, visszataszító természetű emberek, de hát ez van, nem tudunk velük mit csinálni :/ 16/f
2013. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!