Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire ítéltek első látásra?

Ti mennyire ítéltek első látásra?

Figyelt kérdés

A kérdés bennem a tegnapi nap után vetődött fel..


sokszor szoktam egy kisfiúra vigyázni ( szomszédaink gyereke) nagyon jó a kapcsolatunk a kissrác bír engem már amennyire egy egy éves fiú bírhat valakit.. na mindegy a sztori lényege az,hogy tegnap szinte egész délután velem volt a fiú és gondoltam leviszem a parkba játszótérre stb.. és odajött hozzám egy középkorú nő és megkérdezte,hogy hány óra van? megnéztem és szépen válaszoltam neki, erre tök pofátlanul beszólt,hogy legalább az órát tudod használni ha már védekezni nem tudsz..

csak lestem,hogy úristen idáig süllyedt a világ..


szóval felmerült bennem a kérdés, hogy vajon tényleg ennyire első látásra ítél az emberek nagy része?


16L


2013. aug. 28. 12:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Hát ezen most egy jót nevettem. Hogy lehet ennyire gyökér valaki? :D Elképzelem magam előtt a szitut: oda megy hozzátok, feltesz egy semleges kérdést, és végül beszól.Nem is vág a témába és ráadásul ismeretlenül minősít aminek semmi alapja sincsen. :DD Lehetett volna a testvéred is... de a még úgy adódik hogy a sajátodról lenne szó, a beszólása akkor is ízléstelen és bölcsebb lett volna ha meg sem szólal. Én a helyedben megkérdeztem volna tőle, hogy az utalását mire alapozza? :D
2013. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

hát én köpni nyelni nem tudtam, egy jó fél percig mozdulatlanul álltam majd elkezdtem röhögni és mondtam a kissrácnak,hogy menjünk tovább... :D

de teljesen megértelek,hogy jól leszidtad a nyuggereket.. és tisztelem az időseket, de ezt nem tudom megérteni..

2013. aug. 28. 12:22
 13/32 anonim ***** válasza:

Vannak helyzetek amikor bizony ítélek első látásra, de azok ennél jóval egyértelműbb helyzetek. (Pl. amikor két prosti üvöltözik egymással a Nyugati aluljáróban.)

Nem is értem. Nekem nem az jutott volna eszembe, hogy a tied a gyerek, hanem az, hogy pl. a testvére vagy.

Hát mit ad Isten, vannak ilyen hülyék.

2013. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

hát nem kezdtem el vele veszekedni meg ő is tovább ment .. megtudta amit akart és még be is szólhatott .. hát csak ledöbbentem,hogy ha már valaki lát egy fiatal lányt egy kisgyerekkel akkor már rögtön k...rva, vagy azt feltételezik,hogy nem tud védekezni..

tudom,hogy vannak ilyen emberek és nem kellene velük foglalkozni,de csak nem hagyott nyugodni a dolog ezért kérdeztem,hogy tényleg ennyire elsőre ítélnek egyes emberek

2013. aug. 28. 12:26
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Akárki akár mit mond minden ember Nagyon de nagyon szeret ítélkezni. És sajnos vannak akik ennek pofátlanul hangot is adnak.

Persze, az intelligens ember tiszteletben tartja mások érzéseit de úgy gondolom, hogy mindenki ítél; elsősorban a külső(ségek) alapján. És az első benyomást nagyon nehéz megváltoztatni...

2013. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
13as az más .. én az ilyenekre gondoltam, vagy ha pl valakin látnak egy tetoválást és képesek kirúgni miatta vagy elitélni :D
2013. aug. 28. 12:27
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Még 12-13 évesen sétáltam a Margiszt-szigeten az unokahugommal, aki akkor volt 2,5 éves. Előrébb jártunk már, mint a szülők. Majd odajött egy középkorú férfi a feleségével, hogy merre találják a mosdót?

Mondtam, hogy nem tudom, sajnálom.

Erre beközölte a férfi, hogy szégyen, hogy nem tudom. Főleg, hogy a gyerekemet valahol csak átkell pelenkáznom. Bár szerinte, ha annyi eszem van, hogy ilyen fiatalon szülök (17 évesnek nézett!!!), akkor legalább az illemhelyet tudjam már hol van.

Ahogy elmondta a meséjét, apám odalépett és közölte velük, hogy ne nazklassanak engem és az unokahúgomat.

A férfi és a felesége köpni-nyelni nem tudtak. Annyit se mondtak, hogy bocsánat. Egyszerűen elviharoztak.

Ez lassan 12 éve volt, azóta van két gyerekem és mai napig sokan azt hiszik, hogy a 20-at alig töltöttem be.


Vagy baromi nagy mákom van és nem öregszem, vagy az idősebbeknek kezd tompulni a felismerő és itélőképességük..

2013. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondtad neki: Védekezés? Hisz őt a gólya hozta.
2013. aug. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

18-as lehet tényleg azt kellett volna :D


köszönöm a válaszokat! :)

2013. aug. 28. 12:31
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

ha nem is arra gondol hogy vigyázol a szomszéd kisgyerekre, mivan ha a testvéred ?

szerintem az ocsmány dolog, amíg valaminek nem tudod a hátterét és beszólsz.

2013. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!