Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire ítéltek első látásra?

Ti mennyire ítéltek első látásra?

Figyelt kérdés

A kérdés bennem a tegnapi nap után vetődött fel..


sokszor szoktam egy kisfiúra vigyázni ( szomszédaink gyereke) nagyon jó a kapcsolatunk a kissrác bír engem már amennyire egy egy éves fiú bírhat valakit.. na mindegy a sztori lényege az,hogy tegnap szinte egész délután velem volt a fiú és gondoltam leviszem a parkba játszótérre stb.. és odajött hozzám egy középkorú nő és megkérdezte,hogy hány óra van? megnéztem és szépen válaszoltam neki, erre tök pofátlanul beszólt,hogy legalább az órát tudod használni ha már védekezni nem tudsz..

csak lestem,hogy úristen idáig süllyedt a világ..


szóval felmerült bennem a kérdés, hogy vajon tényleg ennyire első látásra ítél az emberek nagy része?


16L


2013. aug. 28. 12:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy 3-as vagyok még, és velem is megtörtént hasonló. Egy illető póráz nélkül sétáltatott egy yorkshire terriert, én pedig láncon vittem szájkosárral egy a világ legbarátságossabb kutyáját aki nagytestű ugyebár. A kutya elkezdett morogni az enyémre is szaladt feléje nagy mérgesen, és tapostam felé és rászóltam, hogy takarodsz innen. Erre nő nem leordított, hogy mit képzelek én ilyen nagy döggel az utcán, menjek másfele, mondtam neki, hogy miért nincs pórázon az övé, meg, hogy az enyém nem harap de a magáéra tehetne szájkosarat. Erre letámadott, hogy lekell neki vinni pisiltatni a kutyáját. Ha mégegyszer erre jövök megveri a kutyát bottal és feljelent mert rátamadott az nőre és a kutyájára. Meg , hogy az én kutyám halálra van éheztetve olyan sovány. Mondtam neki ez természetes még kölyök kutya ilyenkor csak nagy nyurga teste van, később kezd el izmosodni és kövéredni.
2013. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Én őszinte leszek. Igen, ítélek első látásra. Mellettem szóljon, hogy megtartom magamnak. Ha problémám van az illetővel, nem azt hozom fel, hogy pl. hogy nézel ki, milyen a ruhád, a telefonod, stb. Csak azt mondom, ami tényleg a probléma oka, pl. nem viselkedik megfelelően.
2013. aug. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Én 14 éves vagyok, és 17 évesnek néznek, idősebbnek mint a nővéremet.

Az a vicces, mikor megkérdezik, és, milyen a középsuli? Erre meg én azt mondom, hogy még csak jövőre megyek. Mi rögvest erre a következő kérdés? "És, milyen tanuló is vagy?" :-)

Főleg mikor azt a fapofát vágják, mikor megtudják, hány éves vagyok... Főleg, hogy azt feltételezik, hogy egy jó párszor megbuktam...:D

2013. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

utolsó: hát na ja.. ez zavar engem is,hogy miért kell rögtön azt a következtetést levonni,hogy bukott az illető? áá komolyan nem értem ezeket az embereket..


köszi a válaszokat :)

2013. aug. 28. 16:09
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Én pont az ellentetje vagyok a 23-asnak, én 24 vagyok és 18-nak néznek. Vagy néha annyinak se. Mindig jönnek hogy milyen aranyos vagyok, azért ne vigyem túlzásba a fiúzást ilyenkor még. Én meg erre meg szoktam mondani hogy 24 éves vagyok. Erre: Tééényleg? Nem is néztelek ennyinek. Na és férjnél vagy már? Hogy hogy nem? Pedig ennyi idősen már illene már babát vállalni!


Itt tartunk jelenleg :D Igyekszem vidáman felfogni a dolgokat, bár néha nehéz elviselni ezeket a mű-rácsodálkozó embereket.

2013. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt hasonló!


Apuval közösen sétálgatunk,mert születésnapomra vett nekem

egy új szemüveget,már nagyon kellett....utána leülünk egy kávézóba,eszem a sütit,apu kimegy a mosdóba,és a hátam mögött két pár férfi tagja beszól,hogy "milyen fiatal barátnője van a vén faszinak!"


Olyan ideges lettem,hogy hátra szóltam,"Az apám,nem baj?"

Aztán visszajött apu,meséltem az incidensről neki,ő meg látványosan hátranézett,és beszólt a pasinak,hogy "Szerintem nem vagyok idősebb nálad!"

Tudni kell,hogy apum elég nagydarab.


Erre megfogták magukat,és elmentek....ez van!

Gondolkodni kéne,mielőtt az ember kinyitja a száját...

2013. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknél az eseteknél nem bosszankodni kellene, hanem jót nevetni rajtuk. Az ítélkező fejét húzni még egy kicsit, hogy-Igen, kicsit hamar becsúszott a baba-, vagy az utolsó esetében össze beszélni apukájával ha olyan jó a kapcsolatuk, és legalább egyszer elejteni egy -édesem-et. Az emberkék pedig hagy csámcsogjanak csak, ti pedig legalább nevethetnétek egy jót. Miért idegeskedtek ha nevethettek is?
2013. szept. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

27-es igazad van! csak nem tudom akkor úgy földhöz vágott a dolog,hogy most tényleg ennyire beleütik az orrukat a másik dolgában, meg,hogy kinézi belőlem? :OO

de igen nevetni kellene meg még jobban "húzni" őket, csak hirtelen a döbbentemben nem jutott eszembe.. máskor tuti ezt fogom tenni :D

2013. szept. 1. 17:28
 29/32 anonim ***** válasza:

Ritka egy bunkó nő volt.


Nekem ha még van is valami benyomásom, inkább megtartom magamnak eleinte, és figyelek, hogy beigazolódik-e vagy sem, nyitott vagyok a véleményem megváltoztatására. Nem gondolom, hogy ez lenne az általános, mint amilyen ez a nő volt.

2013. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Sajnos sok ilyen emberrek találkozok nap mint nap. Ne vedd a szívedre ha nem ebbe köt bele, akkor abba, hogy nem elég tiszta a cipőfűződ! Nincs saját élete és másokon vezeti le a napi feszültségét.


Én nem azt mondom, hogy nincs mindenkiről első benyomásom, nem ítélkezek, de legalább nem adom az illető tudtára.

2013. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!