Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Probléma a közös gyerekfelügye...

Probléma a közös gyerekfelügyelet miatt: ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

12 éves a lányunk, 5 éve váltunk el. Kezdetektől közös felügyelet van, heti 1-2 éjszakát az apjánál alszik, hétvégék szünetek kb felesben, megbeszélés szerint.

Nem fizetett gyt-t, főleg én vettem a lányoknak a ruhát, tanuláshoz kötödő dolgokat, ő meg a játékokat, nem feltétlenül szükséges dolgokat, aztán utólag kifizettük egymásnak a felét.


Most van egy új barátnője, azóta mindenbe beleköt amit veszek a gyereknek. Szerinte minden felesleges, lehetne olcsóbbat stb. Az iskolakezdésbe egy fillért nem adott. Ő maga már nem is vesz semmit. Emellett a lányunk nem is nagyon alszik ott, mert az új barátnő állítása szerint piszkálja, nem érzi ott jól magát.


Arra gondoltam, hogy kérném a teljes gyerekfelügyeletet, a láthatást nem korlátoznám, viszont kapnék gyerektartást.

Nagyon szemét dolog lenne tőlem?


2013. aug. 28. 12:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jelezném apuka felé, hogy ha nem változik a mentalitása, akkor hivatalos úton oldod meg. Nem téged kell szeretnie, hanem a gyerekét, és szerintem a gyerek minden új személy felett áll.

Majd várnék 1-2 hónapot. Ha nem változik lépnék a bíróságra!

2013. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A mínuszoló nyugodtan minuszoljon csak bőszen, de feltenném a kérdést: milyen apa az, aki egy harmadik személynek megengedi, hogy beleugasson abba mit egyen a gyerekének? egyáltalán a gyerekkel kapcsolatban belemerjen szólni bármiben is? mert az ember adhat tanácsot-feltéve ha kérik- egy idegen gyerekkel kapcsolatosan, de hogy beleszóljon, vagy bármiben is gátolja a gyereket, azt nem teheti.
2013. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérd a gyt-t a bíróságon. Persze előtte beszélj az apukával, hogy ne érje váratlanul.

Az jó dolog, hogy a láthatásban a jövőben sem akarod korlátozni. :)

2013. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!