Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ezzel a helyzett...

Mihez kezdjek ezzel a helyzettel? Én reagálom túl, vagy igazam van? Hogyan vehetném rá hogy aktívabb legyen?

Figyelt kérdés
A gond a párommal van,az hogy nagyon lusta és kényelmes. Sehova nem akar menni,soha semmien programot nem szervez. Akkor megyünk valahová,nagy ritkán ha én eröltetem. Mostanában még a boltba sem hajlandó lemenni. Most is ezen vesztünk össze,mindíg megkapom hogy ő 12órát dolgozik és én nem hagyom őt pihenni. De könyörgöm többet fekszik mint nagyapám,pedig még csak 32éves. Abbol áll az élete hogy hétfőtől péntekig dolgozik 12órát,hétvégén meg kb du 2-ig fekszik,tévézik vagy netezik. Én is dolgozom igaz csak 8órát. Én már ezt nagyon unom,és unatkozom. Most azon vagyok hogy hazaköltrözöm és itthagyom a fenébe hátha észhez tér.
2009. nov. 1. 14:33
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez már nevetséges,most éppen azon gondolkozom hogy inkább fordítva kellett volna megszületnünk. A poén az hogy azzal nincsen gond hogy segítsen. Ő megfőz és szeret is,takarítani is segít ezekkel nincs is gond. Igaz csak egy pici garzonban élünk,így nem sok mindent kell csinálni. De a lakásból akkor sem akar kimozdulni,inkább elmosogat csak én menjek a boltba pedig azt utálja.
2009. nov. 2. 12:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!