Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A család 3 alappillére....

A család 3 alappillére. Számodra melyik három dolog jelenti/jelképezi ezt?

Figyelt kérdés
Melyik/melyek ezek közül azok, amely nélkül nem működhet tovább egy család? /Apa, anya, gyerek felállásra gondoltam, nem a tágabb értelemben vett családra/. Köszönöm
2013. szept. 4. 11:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egyszerű és talán naiv, de a szeretet elég, mert minden más abból jön. Akit szeretek, abban bízom, azt tisztelem, azzal őszinte, türelmes vagyok, stb. Legalábbis az igazi, tiszta szeretet erről szól, nem az, amit szeretetként "félrediagnosztizálnak".
2013. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Isten, a férjem és én.
2013. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

- hasonló életstílus

- szeretet

- hasonló szexuális igények

- és azt se felejtsétek el, hogy a párkapcsolat, a család gazdasági közösség is.

2013. szept. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Direkt nem olvastam el a válaszokat, hogy ne befolyásoljon az én válaszadásomban, ezért erre jutottam:

Türelem, őszinteség, odafigyelés.

(türelmes a hülyeségeikkel, őszinteség a fejlődés miatt, és odafigyelés a békesség miatt. :) ) 22f

2013. szept. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azért a kérdező kommentjeit olvasd el, mert közben módosított :D
2013. szept. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Oh :D így kicsit más a szitu, de talán jobb is, hogy nem olvastam el a kiegészítéseit, mert lehet válaszolni sem válaszoltam volna... :D
2013. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!