Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elviselhetetlen...

Mit tegyek ha elviselhetetlen és gonosz a sógornőm?

Figyelt kérdés
Engem nem egy gonosz anyóssal "áldott" meg a sors, hanem egy idióta sógornővel. A párom szülei feltűnően jobban támogatják a lányukat, minket semennyire. A gond nem is ezzel lenne, mert erről nem a csaj tehet, viszont folyamatosan áskálódik, irígykedik és azt lesi, hogy hogyan tudna keresztbe tenni nekünk. Egy példa a közelmúltból: párom a szülinapjára kapott volna pénzt, hogy kifizessük a lízingelt autónkat, utána persze fizettünk volna havonta, csak nem a banknak, hanem a családi számlára. Ezt ő meghallotta. Vett magának egy sportautót, a régi kis szarát meg kifizette a nekünk szánt pénzből. Azt mondta " nekünk könnyebb két fizetésből fizetni, mint neki egydül a kettőt. ( ki kötelezte, hogy vegye meg azt a szart) majd mostanában, miután érdeklődtünk, hogy mégis mikor adja el az első autót, azt válaszolta: "úgy döntöttem megtartom mind a kettőt, mert kell egy szaladgálós autó is a családba"
2009. nov. 2. 13:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert egy hozzászóló pont úgy gondolkodik mint Te/Ti még nem jelent semmit :D
2009. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

félreértitek a kérdését, szerintem nem írigy, hanem valószínűleg az bántja, hogy két testvér közül az egyik sokkal többet kap mint a másik. szerintem a szülők sem normálisak, hogy ezt ilyen nyilvánvalóan csinálják! ha két gyereket vállaltak, akkor mindkét gyereket támogassák, főleg ha van miből.

és azért valljuk be két fizetés ide vagy oda egy autó törlesztéshez, azért egy egyedülálló embernek mi a fenének két autó (gondolom csak felvágásból) amikor más meg a kenyeret-tejet is alig tudja kigazdálkodni a fizetéséből...

azért az ilyen dolgoktól nekem is elegem lenne.

2009. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13%

és ha a kérdező irigy lenne, vajon bevallaná-e, hogy igen igazatok van, lehet irigy vagyok. ....na ugye, hogy ugye.

A kérdezőnek is csak az jó, aki vele ért egyet. Aki esetleg felhivja rá a figyelmét, hogy lehet ő sem jól áll a dolgokhoz, az már nem jó látja.

Kicsit elfogult vagy magaddal szemben kérdező és ezt nem rosszból írom.

2009. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Értelek én Téged is, meg a kérdezőt is,

de a "mit tegyek"-re a válasz akkor is azt hogy semmit. Ez van ezt kell elfogadni.


Az is lehet hogy épp a kérdező miatt kap kevesebbet a Férj, mert a kérdezőt okkal-ok nélkül nem szeretik, nem tudták elfogadni

2009. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel.

nem a kérdezőnek kell tennie ezügyben, hanem a párjának kéne kinyitni a száját a szülei felé, ha bántja az igazságtalanság. de ha csak csendben szomorkodik, akkor valószínűleg nem fog változni semmi.

2009. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!