Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom egy takarító cégnél...

A párom egy takarító cégnél dolgozik, elég sok nő veszi körül. Szerintetek van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 19:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

Hülyeség. Bárhol sok nő veszi, veheti körül.

Ha nem bízol benne, megérzi, és előbb fog megcsalni, mint ő gondolta volna.

Egy normális haveromat addig gyötörte a felesége a féltékenységével alap nélkül, hogy pár év múlva feladta, és azt mondta: úgy sem hisz nekem, hogy nem csalom meg, bármit mondok, bizonyítom és bizonygatom, nem hisz nekem. Nos, besokalltam, és hogy igaza legyen, most már van egy barátnőm.

2013. szept. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:32


Ha nekem elegem lenne a párom beteges féltékenykedésébe,és nem használna az sem,hogy bizonygatom,nincs oka rá,kilépnék a kapcsolatból..... Most az milyen már,hogy "tessék megcsaltalak,most már van okod!"


Az ilyen ember se normális!

Ha unja,sok neki,szakítson!

2013. szept. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
10-es hidd el ,hogy sok esetben féreg a 3.nő (persze a férfi is ) ,ha lenne gerinc a 3. félben nem vetné ki a hálóját a férfire ,tiszteletben tartaná ,hogy a másik foglalt !
2013. szept. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Utolsó,én is így gondolom.

Számomra tabu a nős férfi.

Hiába írják azt, hogy itt csak a férj a hibás, mert ő tartozik hűséggel.A nő is hibás,mert igaz,ő nem tartozik a másik nőnek hűséggel, de gerinc is van a világon...(női szolidaritásról nem írok, mert az nincs sajnos)


A férfi akit csábítgatnak, néha csak azért megy bele a kalandba, hogy ne nézzék "töketlennek",vagy "beszarinak",aki nem meri megtenni..

2013. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az enyém is és csupa női munkatársa van. Nagyon jól kijönnek jó haverok, már én is találkoztam velük. Soha nem jutott eszembe hogy féltékeny legyek. Bízom annyira a férjemben a gyerekeim apjában hogy nem megyek át hiszis libába és nem kezdek el féltékenykedni. Egyébként meg ha meg akar csalni bármit teszel megfog ha meg igazán szeret akkor nem.
2013. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

De olyan nők mindig lesznek, akiknek senki sem tabu. A férfinak kell gondolkodnia, hogy van párom, tehát nem k*rok félre...

Csak az ilyen megcsalt nőknek jobban esik a harmadikat szidni. Ki tartozik neki hűséggel? A párja, nem más. Nehezükre esik megemészteni, hogy olyan férfinak adtak bizalmat, aki nem érdemelte meg? Van ilyen...

Én pl. ilyesmitől cseppet sem félek, mert tudom, ha a párom körül topmodellek vonaglanának, akkor sem csalna meg. Ha mégis, akkor max magamat átkoznám, hogy lehettem naiv, nem a harmadikat akarnám kicsinálni.

2013. szept. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igazat adok .Én is vallom ,hogy a hűség a férfi döntése ,de akkor is rühellem az ilyen féreg tipusú nőket . Egyébként hál' istennek az én életem párja is a hűséges férfiak közé tartozik ,és én is hűséges vagyok hozzá ! :-)
2013. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Csoda, hogy egyáltalán tudsz aludni! Persze pasija válogatja: ki milyen beállítottságú. Ha Téged szeret, nincs miért aggódnod.
2013. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Egy ilyen hibátlan "feleségnek" nevezett nőszemély napi üvöltését hallgatom én is nap mint nap. Én a női szolidaritás elkötelezett híve nagyon remélem egyszer tényleg elszánja magát és megcsalja az asszonyt. Legyen már jó is a szerencsétlennek, ha a leb*szást napi szinten megkapja.

Innen üzenem annak a hülye p..csának, hogy a szomszédok nevében kérem ne szórakoztasson minket azzal, hogy elveszi a férje telefonját, végighívja az összes női nevet, amit a telefonkönyvben talál és üvöltve lek*rvázza őket.

2013. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Régen rossz, ha egy pasit félteni kell. Egy kapcsolatot a bizalom tart össze - vagy nem. Ha nem vagy képes megbízni a párodban, tökmindegy hol dolgozik, úgyis megesz az ideg, hogy valami vérmes nőszemély esetleg ráveti-e magát.

Amúgy meg tévhit, hogy mindig "ribi kolléganő" száll rá a pasira, az esetek majdnem 100%-ában épp fordítva van. Ilyen esetekben a feleségnek cirkuszolás helyett azon kellene gondolkodni mit is csinált rosszul.

(Pl. hogy ilyesmi egyáltalán megfordult a fejében, mint neked és ennek sokszor hangot is adott)

2013. szept. 11. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!