Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva és...

Jogosan vagyok kiakadva és haragszom a páromra?

Figyelt kérdés

Kint dolgozik külföldön, és nagyon kevés jelenleg a fizetése, gyűjtögetünk az építkezésre, sajnos arra nincs pénz hogy a tető anyagot megvegyük, szóval októberig váratna magára.

Itthon volt, pénzt nem hozott csak 20 ezret haza, amitől roppant boldog voltam, elment magának szombaton cigit venni 9000ezerért, na és most jött egy szép kis csekk gyorshajtásról. 45000ft.

Ma beszéltük, mondtam neki hogy jó volna kicserélni a hátsó gumikat, na meg az olajcserét megejteni, azt mondta nem kell az jól van az ahogy van még, majd novemberben.

Eléggé kivagyok rá bukva, az én nevemre jött, minden fillére szükség van. A hülyesége miatt meg most fizethetünk egy szép kis összeget.

Jogosan háborgok??


2013. szept. 6. 14:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Vagy másik nőre is költi, vagy magára, de 20 000 Ft akkor is maradna, ha itthon dolgozna havi 100ért.
2013. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Adjátok el a francba a kocsit, mert rengeteg kiadás köthető hozzá, amint a mellékelt ábra mutatja. Ha a kocsi nem szívná el a pénzt, akkor már lehet, hogy rég meg lehetett volna ejteni a tetőfelújítást. Azt meg nem tudom, hogy lehet, hogy 20 marad a külföldi melóból, de nem is firtatom, a kocsis dolog akkor is érvényes, ha "sumákol, akkor is, ha nem...
2013. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!