Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva és...

Jogosan vagyok kiakadva és haragszom a páromra?

Figyelt kérdés

Kint dolgozik külföldön, és nagyon kevés jelenleg a fizetése, gyűjtögetünk az építkezésre, sajnos arra nincs pénz hogy a tető anyagot megvegyük, szóval októberig váratna magára.

Itthon volt, pénzt nem hozott csak 20 ezret haza, amitől roppant boldog voltam, elment magának szombaton cigit venni 9000ezerért, na és most jött egy szép kis csekk gyorshajtásról. 45000ft.

Ma beszéltük, mondtam neki hogy jó volna kicserélni a hátsó gumikat, na meg az olajcserét megejteni, azt mondta nem kell az jól van az ahogy van még, majd novemberben.

Eléggé kivagyok rá bukva, az én nevemre jött, minden fillére szükség van. A hülyesége miatt meg most fizethetünk egy szép kis összeget.

Jogosan háborgok??


2013. szept. 6. 14:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ha közvetítőcégen keresztül van kint, akkor gondolom a szállás fizetett. Az aljamunkákra olyan 1000 euró körüli a kereset, mégha ebből 1-200-at le is vonnak (ami durva azért), akkor is rengetegnek kellene maradnia. Itt valami nem stimmel, nem csak a cigarettával és a gyorshajtással...

2013. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
jogosan. és ennyi pénzért valóban nem éri meg kinn dolgoznia, ez nevetséges.
2013. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező te dolgozol?
2013. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is kizártnak tartom, hogy egy huszas marat tisztán. Apa és anya is kint dolgozik külföldön, alja munka, fizetik a szállást+kaját, és nem egy huszassal jönnek haza, vagy úgy mondom: nem annyit tesznek félre. Valami ebben tényleg nem tiszta. Örömlányok, más barátnő, etc., de azt tuti fix, hogy nem csak 20.000 marad..


A büntetést kérjétek meg részletre, úgy könnyebb kicsengetni.

2013. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Igen,jogosan.

Viszont egy nullát nem lehet hogy lehagytál,nem 20 ezere az,hanem 200 ezer?:)

2013. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kint összecuccolt valakivel, a hétköznapokat ott oldja meg. Hébe-hóba hazajön, de hát nem tud fizut adni, mert hát azt már otthon hazaadta. Az ember nem is gondolná hányan élnek kettős életet. Persze nem biztos hogy igaz, de a helyedbe egyszer kiutaznék látogatóba.
2013. szept. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Jaja összecuccolt egy jó kis 18-as tinicsajszival a te szemedet kiszúrja 20 kilóval neki meg többszáz ezret ad havonta. Csak hogy tudjál róla.
2013. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te át vagy verve, de mocskosul, én egy nap alatt keresek 20 ezret (nem, nem örömlány vagyok:))
2013. szept. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Húszezer forintot hoz haza?

Nálunk a közmunkás utcaseprők is több pénzt kapnak. Valami sumákolás van

2013. szept. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Az én férjem is kint dolgozott húsiparban.2 havonta jött haza, de mindig 400-500 ezer forintot hozott haza. De mesélte, hogy a többiek nem így takarékoskodtak, eljött a hétvége, berúgtak, elmentek vásárolni, nagy lábon éltek és hó végére előlegből éltek fizetésig. Aztán megkapták a fizetést, amiből már levonták a kért előleget és megint kezdték a királyi életet, amíg volt lóvé.
2013. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!