Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva és...

Jogosan vagyok kiakadva és haragszom a páromra?

Figyelt kérdés

Kint dolgozik külföldön, és nagyon kevés jelenleg a fizetése, gyűjtögetünk az építkezésre, sajnos arra nincs pénz hogy a tető anyagot megvegyük, szóval októberig váratna magára.

Itthon volt, pénzt nem hozott csak 20 ezret haza, amitől roppant boldog voltam, elment magának szombaton cigit venni 9000ezerért, na és most jött egy szép kis csekk gyorshajtásról. 45000ft.

Ma beszéltük, mondtam neki hogy jó volna kicserélni a hátsó gumikat, na meg az olajcserét megejteni, azt mondta nem kell az jól van az ahogy van még, majd novemberben.

Eléggé kivagyok rá bukva, az én nevemre jött, minden fillére szükség van. A hülyesége miatt meg most fizethetünk egy szép kis összeget.

Jogosan háborgok??


2013. szept. 6. 14:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
12%
Mennyi ilyen van, hogy éppen csak megélnek a külföldön keresett bérből. NINCS sehol kolbászból a kerítés. Jó reggelt!
2013. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%

Jogosan háborogsz persze. Ennél még az is több lenne, ha itthon elmenne munkanélkülire. Hiszen akkor nem kellene utazásra, és az egyéb kinti munkával összefüggő kiadásra. Akkor is több maradna mint most.

Azért ne háborogj, beszélj vele. Hozzáteszem szerintem is irreálisan kevés az amit hazavisz. Ennél lényegesen többnek kell maradnia, bármelyik országba is dolgozik. Ennek nézz utána.

2013. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
53%
Jöjjön haza, ennél még itthon is többet keres.
2013. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, de azért, hogy valaki éppen csak megéljen, nem kell külföldre utazgatnia, távol a szeretteitől. Az meg hogy kinek a pénze, szerintem egy komoly párkapcsolatban nem lehet téma. Ott nincs enyém, tied, hanem közös van. Főleg ha már építkeztek. Gyerkőc is van már, mióta vagytok együtt? Egyetértek az előttem szólókkal abban, hogy valami nem stimmel. Oké, külföldön is drága az élet, de azért többet lehet félretenni, mint 20eFt. Nem egy ismerősöm jár ki dolgozni. Szerintem beszélgess el vele, és egy kicsit kérd számon a fizetését meg a költségeit pontosan.
2013. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

A 45ezres pénzbírságon háboroghatsz, de ez van. Vigyázni kell, de néha becsúszhat 1-1 büntetés.

A gond inkább az, hogy mi az, hogy csak 20ezret vitt haza. Akkor minek van egyáltalán külföldön?

2013. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoljuk, hogy kolbászból van a kerítés, de az, hogy havi 20e-t visz haza, az kicsit nem normális dolog. Itthon meg ue-zel a melóval keresne pl. 100e-. Azért az 80e ft különbség! Ezért nem kell külföldre menni!
2013. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is külföldön van ,(nem húsiparban) ..Ne haragudj,de itt valami nem tiszta . Nem létezik ,hogy csak 20000.- maradjon átszámitva a kinti fizujából .A párom saját magának fizeti kint a szállást ,+ kaja,közlekedés és igy is minimum (!) 1200eurot hoz haza 4 hetente tisztán . A kérdésedre visszatérve ,igen ,jogosan akadsz ki !!! Az is durva számomra ,hogy a 20000.- -ből elkölt 9000.- pusztán cigire :/ Ezért nem érdemes külföldön dolgoznia szerintem...
2013. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
100%
Jogosan háborogsz kedves kérdező!
2013. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
A többi lé megy a külföldi örömlányok zsebébe szerintem.
2013. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Magyar viszonylatban számolva:


Ismerős hentes, havi 350-400 ezret keres.


Apám építőiparban dolgozott (tolmács is volt a magyar munkásokkal mikorra kiöregedett) 400-500 ezret simán megkeresett.


Tesóm vendéglátóiparban dolgozik, külföldön, de most csődölő országban, így is 300 ezret keres.


Rokonomat hívták ki Ausztriába (!!!) szórólapozni, 350 ezer/hó (feketén) bár marha sokat kell kint állni érte.


Ezek a rokonok, ismerősök, a családjuknak minden hónapban küldték a fele fizetésüket haza.


A te férjed 20 ezerrel jön. Ha itthon nem dolgozna, akkor is 22500 ftot kapna.

SUMÁKOL!

2013. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!