Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha a párotok...

Titeket zavar ha a párotok nagyokat büfizik?

Figyelt kérdés
A feleségemet zavarja de szerintem ez természetes dolog és engem nem zavar ha hallják vagy én hallom másét. Azért nagy tömegben, ismeretlenek előtt legtöbbször próbálom elnyomni de család, barátok előtt kiengedem ahogy jön. Nem szeretem elnyomni mert az rossz érzés. Sajnos sokat szoktam büfögni és nagyokat amik mélyről jönnek. Nektek mi a véleményetek erről a témáról? Zavar?
2013. szept. 7. 10:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, de szerencsére kulturáltan büfög. Ha néha kicsusszan egy büfi, akkor elnézést kér, mert azt hiszi zavar. :D Apám viszont baromi alpárian büfög és undorító. Nem is tudom elképzelni hogy lehet ekkorát... nem hazudok, mintha üvöltene.. Ő csak a család előtt csinálja, de gusztustalan módon.
2013. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
41%
én fingani is szoktam, és akkor mi van??
2013. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én is szoktam büfögni, és nem szereti. Ilyenkor mindig előre bocsánatot kérek, és elbújok a pólómba. Tudom, hogy úgyis hallja, de akkor nem szól :D Ha néha kicsúszik mindig azt mondom, hogy inkább ez jöjjön ki, mint a mentő. Ennyi.
2013. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem azért nem csinálom más előtt mert tisztelem hanem mert nem tudom hogy mit fognak szólni meg azért tudom, hogy társaságban nem illik. Barátok, család előtt más. Mondjuk nem tudom ki hülye volt az aki kitalálta, hogy nem illik. Olyan mint az ásítás meg a hapcizás csak azokat nem kell elnyomni. Nem értem.
2013. szept. 7. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!