Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha a párotok...

Titeket zavar ha a párotok nagyokat büfizik?

Figyelt kérdés
A feleségemet zavarja de szerintem ez természetes dolog és engem nem zavar ha hallják vagy én hallom másét. Azért nagy tömegben, ismeretlenek előtt legtöbbször próbálom elnyomni de család, barátok előtt kiengedem ahogy jön. Nem szeretem elnyomni mert az rossz érzés. Sajnos sokat szoktam büfögni és nagyokat amik mélyről jönnek. Nektek mi a véleményetek erről a témáról? Zavar?
2013. szept. 7. 10:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
71%
Azért étteremben tudtok viselkedni, vademberek?
2013. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Fejlettebb keleti kultúrákban, kimondottan elvárják a vendéglátók az ilyesmit, hogy lássák elégedett vagy. Ott az élet velejárójának tartják, nem vesznek tudomást ezekről a dolgokról.


A dolog másik oldala, hogy sokan mindenféle tablettákat szednek, hogy tudjanak egy egészségeset büfizni vagy ne adj' Isten pukizni. Felesleges pénzkidobás. Akik meg nem teszik, csak szenvednek, mert sokukban olyan erős a gátlás, hogy még akkor sem sikerül nekik mindig, ha egyedül vannak.

2013. szept. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
11-es!Igen,azért vagyunk vademberek,mert egy természetes biológiai folyamatot hagyunk végbemenni,ami jelen esetben a büfögés.Próbáltad te már visszatartani vagy lenyelni?Eszméletlen rossz érzés utána érezni a levegőt a gyomromban,csak mert nem hagytam kiengedni...
2013. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Akkor büfögjél a buszon valaki szájába! Aki szerint ez vicces, az ugyanolyan primitív, mint aki csinálja és még büszke is rá.
2013. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
97%
Lehet hogy sokkolóan fog hatni, de lehet böfögni 104 dB alatt is, így az ember nem tűnik prosztónak sem és a felesleges gáztól is megszabadul.
2013. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta,hogy ez vicces?Tényleg ennyire gyökér vagy?
2013. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zavar, ha előttem teszi a párom, én is megteszem előtte, ha úgy esik jól. Ha neki baráti társaságban nem ciki, akkor csinálja ott is, az én barátnőim között azért inkább kulturálja magát kicsit.

Ugyanígy, én nem böfögök az étkezések után az ő családja előtt, én is elvárom, hogy ő se böfögje tele az asztalt nálunk. Finoman is el lehet intézni ezt, ha nagyon muszáj, nem kell "teleordítani" a szembeülő képét.

Ugyanígy utcán, vagy idegen társaságban is tudja kontrollálni magát. Ha ez megvan, akkor felőlem ha kettesben vagyunk, vagy az ő családjában, annyit böfög, amennyit akar.

2013. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
81%
Engem zavarna, ahogy a fingadozás is. Nem arról van szó, emberi dolog, ha kicsúszik, hát kicsúszik. Nem csinálok belőle ügyet. De ha valaki nem is próbál uralkodni magán, hanem szándékosan elereszt egyet, mert épp jönni akart, és amúgyis úgy kényelmes, attól undorodom. Írod, hogy idegenek előtt vissza tudod fogni magad. Ezek szerint őket megtiszteled annyival, hogy nem büfögsz az arcukba. Akkor a feleségedet, családtagjaidat, barátaidat, pont azokat az embereket, akik közel állnak hozzád, akiket szeretsz, miért nem lehet megtisztelni ennyivel?!
2013. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Garfield szerint a büfögés:


Szolíd hangjelzés, hogy teli a tank :)

2013. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%
A párom szokott jó nagyokat, meg a bátyja, de engem nem zavar, inkább csak lesek, hogyan képes valaki ilyesmire. Mármint nem az illendőség miatt, hanem azért, mert én a büdös életbe nem tudtam ilyet csinálni, fogalmam sincs, hogy lehet ilyen mélyről jövőket produkálni néha :D Én max csuklom egyet, aztán ennyi, jól is vagyok.
2013. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!