Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem bunkóság? Vagy minek...

Ez nem bunkóság? Vagy minek nevezhető?

Figyelt kérdés

A párom szülei már meghaltak és a bátyjával közösen örökölték a házat, és mindketten igényt tartanak rá.

Jelenleg én is itt élek párommal és páromnak a bátyja is velünk van, vagy én vagyok velük ha úgy tetszik.

Párom bátyjának is van barátnője, neki van egy külön lakása, de az elég lepukkant és rossz környéken van, ezért párom bátyja nem szeret odamenni ezért a csaj jön ide mindig.

Jelenleg is itt van, és teljesen le van betegedve, lázas,náthás, stb stb...

Nem tudom,hogy a bunkóság e a jó szó, de annak tartom,hogy van egy külön lakása, ahol igazából simán ellehetne párom bátyával, ha neki nem lennének ilyen igényei, és ide jön közénk, úgy hogy így le van betegedve és körbefertőz mindenkit, holott vele ellentétben párom is és én is dolgozunk, marhára nem szeretnék lebetegedni csak azért mert ő nem képes otthon maradni, meg amúgy sem.

Persze ugyan annyi joga van itt lennie mint nekem, ezért sem szólhatok neki, nem is a jelenlétével van a bajom, hanem hogy így idejön és összefogdos mindent, a lámpát már csak a könyökömmel kapcsolgatom a közös helyiségekben, a "közös" élelmiszerekhez nem nyúlok, inkább mindenből újat veszek.

Pont most szeptembertől kerültem a munkahelyem magasabb pozícióba és bizonyítani szeretnék, nem pedig 1 hét után lebetegedni, ezért is külön mérges vagyok, legszívesebben elmennék innét, de nincs hová, és még legalább 1 év kell,hogy külön lakást tudjunk venni párommal.


Tudom,hogy egyeseknek az a meglátásuk,hogy örüljek annak,hogy én itt lehetek, és örülök is, de nem tudom elhinni,hogy 1 hetet nem bír ki,hogy nem jön ide vagy hogy párom bátyja megy oda, hihetetlen...


2013. szept. 7. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Amikor te legutóbb beteg voltál, mit csináltál?
2013. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

sajnos nincs jogod szólni érte, mivel neki is ugyanannyi joga van hogy ott lehessen, mint Neked, attól függetlenül, hogy a csajnak van saját lakása. Nemtudom hogy a párod mit szól ehez, talán ő beszélhetne a tesójával.

Csak egy ötlet: a párodék miért nem adják el a lakást, és felezik el az árát? Akkor mindenki vehetne egy saját lakást.

2013. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Általában nem szoktam beteg lenni, de legutoljára talán 1,5 éve voltam beteg.

Akkor kerültem az emberek társaságát a szobában voltam többnyire.

De a csajnak van egy külön lakása, mint olvashattad, csak is az övé, most is üresen áll, senki nincs ott.

Ha nekem lenne egy külön lakásom elve ott laknék, és nem én járnék át páromhoz hanem ő hozzám, és ha beteg vagyok akkor meg pláne nem mennék el a pármohoz, főleg nem úgy hogy rajta kívül még 2 másik ember is ott van akik nem kívánnak lebetegedni miattam.

2013. szept. 7. 20:55
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es


Az a terv,hogy miután mi megvettük a lakásunkat párom bátyjának a barátnője eladja az övét és abból fizetik ki a párom részét.

Ha ez mégsem jön be akkor az lesz amit írtál.

2013. szept. 7. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy kicsit túldramatizálod. Semmi bajod nem lesz attól, ha hozzáérsz ahhoz a villanykapcsolóhoz, amit ő is megfogott, ha rendszeresen mosol kezet. Az élelmiszer miatt is felesleges a hiszti.


Két gyerekem van, szép is lenne, ha nem mennék a közelükbe, amikor betegek. Sokszor én vagyok velük napközben ha betegek, mert egyrészt én könnyebben el tudok szabadulni a munkahelyemről, mint a feleségem, másrészt én a munkám nagy részét itthon is el tudom végezni. Mégse kaptam el tőlük soha semmit.

2013. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
TE vagy a bukó hogy így túl reagálod...
2013. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Megértelek mindkettőtöket, de szerintem felesleges hisztizni ilyen marhaságon. Már csak azért is elfogod kapni, ha ennyire bebeszéled magadnak. Szedj immunerősítőt és kerüld amíg beteg. Tudom milyen sz*r érzés félni hogy elkapod, mivel enyhe hipochondriával küzdök, de a barátnőt is meglehet érteni hogy szeretne a párja mellett lenni, főleg ha beteg. Itt csakis a párod tesója a ludas, hogy nem képes átmenni a barátnőjéhez és ott ápolgatni, de ezt is meglehet érteni.
2013. szept. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a lanynak pont annyi joga van mint neked.

Te nem szolhatsz semmit max elmehetsz ha valami nem tetszik

2013. szept. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
mondjuk a csaj nem akart egyedül lenni, a saját, ámbár üres lakásban, ezért ment át. és te kicsit túlreagálod
2013. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túlzás ez egy nátha miatt.
2013. szept. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!