Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereket nem a neven szolita...

A gyereket nem a neven szolitani bunkosag?

Figyelt kérdés
Unokatestverem fiarol van szo. Az en csaladom Krisznek "becezi" a kisfiu hallgat is ra megszokta 5 eves. Az apukajanak egyre jobban nem tetszik, eddig a szuleim konyoruletesege miatt nem haltak ehen, de most dolgozik az unokahugom igy a parjanak nagy lett a szaja.
2013. aug. 26. 22:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

hát, attól függ, hogy szólítják. ha "kis baromnak", akkor de, bunkóság..

ha mondjuk Macikámnak, akkor nem.

2013. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
65%

Mi van? Jól értem, amit olvasok? Szóval az apa fogja be a száját, és tűrje, hogy a SAJÁT gyerekét úgy szólítják, ahogy neki nem tetszik, mert a szüleid "könyörületessége" miatt nem haltak éhen? Hát most hányingerem lett... Felhánytorgatod azt, hogy a szüleid segítették az unokatestvéredet, mert a férje nem csúszik előttetek hason?

Te jó ég, de undorító vagy...

2013. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Hat sajnalom ha hanyigered lett, a talalkoznal az apjaval el is hanynad magad.

A kisfiut mi Krisznek szolitjuk szuletese ota.

Eddig nemigazan hangoztatta apuka hogy nem tetszik neki.

De most nagy szaja van de ha megint rank lesznek szorulva

..

2013. aug. 26. 23:00
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
hogy hívják azt a szerencsétlen gyereket?
2013. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ki segített nekik, az nem számít, szerintem lényegtelen a történetben.

Apuka eddig miért nem szólt? A gyerek 5 éves korában reklamálni már kissé fura.

2013. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Meg leiirni is szornyu Armando
2013. aug. 26. 23:06
 7/36 anonim ***** válasza:
41%
Mi a neve? Gondolom Krisztián. Szerintem az 5 évest már nyugodtan meg leher kérdezni, hogy melyik tetszik neki. Lehet ő se akarja a becézgetést. Egyébként azt gondolom, hogy az unokával kapcsolatban a szülõk akarata kéne,hogy érvényesüljön, akár tetszikva rokonságnak akár nem. Evvel kapcsolatban felemlegetni, h ki lettek segítve... nem korrekt.
2013. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha Armandónak hívják a gyereket, és ti Krisznek szólítjátok, akkor nem csoda, hogy apukának nem tetszik...

neked tetszene, ha mondjuk Kati helyett Juliznának? találtatok volna ki egy becenevet. Armi, vagy Manó, vagy Mucikám, akármi. mondjuk, apuka is szólhatott volna hamarabb, de teljesen meg tudom érteni. s ennek semmi köze nincs ahhoz, hogy ki miatt nem halt éhen apuka. ki örülne annak,hogy a gyerekét, vagy saját magát önkényesen valami totál más néven elnevezik?

2013. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
hát ez az, én is azt hittem, hogy Krisztián,de Armandóból Kriszt csinálni...nem mintha nekem tetszene az Armando név, de akkor is.
2013. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

En meg ugy gondolom 30 evesen 1 nap munkaviszonnyal sem rendelkezni nem korekt.

Egy 18 eves lanyt megbolindotani es gyereket csinalni neki nem korekt.

Nehezmenyezni hogy tovabb tanuljom nem korekt...

2013. aug. 26. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!