Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elviselni a...

Hogyan tudnám elviselni a lakótársamat?

Figyelt kérdés

3-an lakunk egy 2 szobás lakásban. Akivel a szobán osztozom azzal nincs is semmi gond, nagyon jól kijövünk, de a 3-ik csaj egyszerüen kibirhatatlan. Az igénytelensége elfogadhatatlan, soha nem mosogat, soha nem takarit, mindent mi csinálunk 2-en. Ezen a hétvégén mi hazamentünk, ő meg itt maradt, amikor visszajöttünk a mi szobánkban kivolt kapcsolva a melegités, az övében meg maxon volt. Amikor rákérdeztem azt mondta, hogy sporolni kell, dehát mi haza is megyünk minden hétvégén, ő meg kb havonta egyszer, igy legalább azt a meleget megérdemeljük, nemhogy jön a sporlás dumával. Elviselhetetlen kis surmó, egy kis ringyó aki kihasznál minket. Ráadásul azelött mi nagyon jóba voltunk, már rég ismerjük egymást. Már kezd nagyon kiboritani. Kérlek adjatok tanácsokat, hogyan lehetene megértetni vele a dolgokat és higiéniára nevelni.

Előre is köszönöm!


2009. nov. 3. 13:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekm voltakolyan lakótársaim,hogy a csokismuffinos tepsit többszöri felszólításra mosta el maga után,ami annyit jelentett,hogy folyóvíz alá rakta majd fehér konyharuhával kitörölte nagyjából és berakta a sütőbe.Nem kell mondanom,hogy nézett ki a mosogató és a konyharuha:SGyűjtötte az üres flakonokat(kb 30-40 db) az íróasztala alatt,este pedig a lábával rugdosat,azt hittem egerünk van.A ruhái Tescos szatyrokban voltak,és otthonról hozta a szennyest.A kaja maradék 3 hétig volt a hűtőn...a gyomrom felkavarodik ha csak rágondolok.Erre ő költözött el,mert nem tudott minket elviselni.Az volt a kifogása,hogy miért nyúltunk a ruháihoz(hetegig a mi szobánk közepén,az ajtóval szemben lógtak a bugyijai,ruhái már csörgősre száradva és zavart,tán azért)Azóta kolis vagyok és minden szuper..soha többé albi
2009. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!