Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszti, vagy jogos? Mit...

Hiszti, vagy jogos? Mit tennétek ha ilyen dolog derülne ki a férjetekről?

Figyelt kérdés
Munka idő után elhívta kávézni az egyik munkatársnője,te ezt onnan tudtad meg,hogy beleolvastál az sms-eibe(mert megromlott a kapcsolatotok,gyanakszol),állítása szerint,tényleg csak egy kávéról van szó,a munkáról beszélgettek....hozzá tartozik,hogy pár hónapja rajtakaptad,hogy interneten keresztül másokkal flörtölget
2013. szept. 12. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Hiszti. A jogos az, hogy leültök megbeszélni, mi az, ami miatt ilyen mélyre jutottatok, hogy nyomozgattok egymás után, és megromlott a kapcsolatotok és mivel lehetne megoldani. Ez a felnőtt eljárás probléma esetén. A többi csak brazil-szappanopera. N30
2013. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Az a flörtölés meg lett beszélve? Elmondta miért tette? Te elmondtad, hogy bánt? Beszéltetek?

Ja nem, hisztizni könnyebb.

2013. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Beszéltünk,rengetegszer!

Próbáltam változtatni,kívánatosabb lenni,nem nyomozgatni,mégis ismét hülyére vesz,pedig bíztam abban,hogy változik.

2013. szept. 12. 15:18
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Én elvárom a férjemtől, hogy ha munka után elmegy valahova, akkor azt velem előtte megbeszélje, pláne ha ellenkező neművel teszi. Ugyanezt én is megteszem neki.

Számomra nem fér bele egy normálisan működő kapcsolatba, hogy az egyik fél flörtölget a neten, még akkor se, ha nem lesz belőle semmi, még csak egy találkozó sem. Egyszerűen nem fér bele, akkor ott már valami gond van.

Át kell értékelnetek a kapcsolatotokat, megbeszélni a problémákat és minél előbb orvosolni, mert nagy gondba kerültök ha még itt az elején "nem illesztitek vissza az elcsúszott lemezeket".

2013. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

Más telefonjába beleolvasni a lehető legnagyobb bunkóság.

Ha a párom belenézne a telefonomba páros lábbal rúgnám seggbe, pedig nincs benne semmi.

Ha csak kávéztak akkor mi a baj?

A flörtölgetés semmit nem jelent, valószínűleg lapos a kapcsolat, és fel akarta dobni egy kis mókával.

Lehet, hogy kedveskedni kéne az embernek.

2013. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Beszéltetek, nem kielégítő a változás. Ha normálisan megbeszéltétek és ennek ellenére sem történik semmi, akkor vagy szakemberhez fordultok és megtanuljátok újra tisztelni egymást (mindketten!), vagy szélnek eresztitek egymást, és kerestek olyat, aki megfelel.
2013. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ma 15:19


Nem azért,de belelátsz a kapcsolatomba,vagy mi?

én rengetegszer kedveskedtem neki....

Igen,ellaposodott a kapcsolat,de folyton én próbálom helyre hozni,ő csak fekszik az álló vízben,és várja,hogy elsodorja valamerre.....

Én úgy érzem sokszor,hogy egy gödörbe kerültünk,de ahelyett,hogy segítene kimászni,csak visszaránt,és mindketten ott maradunk,mert ő nem próbál szabadulni,viszont nekem sem hagyja,hogy bármit is tegyek...

2013. szept. 12. 15:22
 8/18 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy kedveskedni kéne az embernek"


Én folyton ezt teszem,nemrég volt a szülinapom,amiről teljesen megfeledkezett...

2 nap múlva hozta fel,hogy "nem most lesz a szülinapod?"

nem tagadom,iszonyat rosszul esett...

2013. szept. 12. 15:25
 9/18 A kérdező kommentje:

"Ha csak kávéztak akkor mi a baj?"


Annyi a bajom,hogy nekem legelsőre azt mondta,hogy tovább volt benn,ezért jött később....ha semmiség,akkor miért nem mondta el?

Ha elmondta volna,hogy "nézd,elmentem kávázni egy munkatársnőmmel,de csak a munkáról beszéltünk",nem rendeztem volna jelenetet!

2013. szept. 12. 15:28
 10/18 A kérdező kommentje:

"Más telefonjába beleolvasni a lehető legnagyobb bunkóság"


Ebben igazad van,tudom,de hazudozni a párodnak,a háta mögött

más nővel találkozni,átverni őt,ezt minek neveznéd?

2013. szept. 12. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!