Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiszti, vagy jogos? Mit...

Hiszti, vagy jogos? Mit tennétek ha ilyen dolog derülne ki a férjetekről?

Figyelt kérdés
Munka idő után elhívta kávézni az egyik munkatársnője,te ezt onnan tudtad meg,hogy beleolvastál az sms-eibe(mert megromlott a kapcsolatotok,gyanakszol),állítása szerint,tényleg csak egy kávéról van szó,a munkáról beszélgettek....hozzá tartozik,hogy pár hónapja rajtakaptad,hogy interneten keresztül másokkal flörtölget
2013. szept. 12. 15:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Persze, hogy nem látok bele a kapcsolatotokba, hiszen 2-3 mondatban kérdeztél valamit. Csak ötleteltem. De ha ennyire nem vagy megelégedve azzal ami van, miért nem lépsz? Pasizz, válj el, járkálj el otthonról szórakozni barátokkal, barátnőkkel. Akkor majd Ő lesz ideges miattad.
2013. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Abból a szempontból jogos, hogy hazudott neked, hiszen azt mondta tovább volt bent. A csak kávézás nem lenne baj még akkor sem ha ellenkező neművel teszi, hiszen nem csak a saját nemünkkel állhatunk szóba. Az a gáz, hogy letagadta.


Azoknak meg akik házasságban vagy komoly párkapcsolatban élnek, szerintem nem lehetnek titkaik egymás előtt.

Nem is értem a sok megjegyzést, hogy hű bele mertél nézni a telefonjába.

Nálunk ez így megy.

A férjem tudja az összes jelszavamat minden netes fiókomhoz, és én is az övéhez. A telefonok sem tabuk. Ha úgy érzi meg akar nézni valamit hát felveszi, és megnézi. Sose zavart, mert nincs semmi olyan ami zavarba ejtene. Ha engem érdekel valami én nézem meg. Hozzáteszem az elmúlt 4 évben talán kétszer volt olyan, hogy ránéztünk a másik telefonjára, vagy netes fiókjára. Nem volt belőle vita soha.

Az ember hiába bízik a másikba, néha elbizonytalanodik. Pont az ilyen elbizonytalanodások alkalmával győződhet meg az ember arról, hogy tényleg nincs titok, hogy tényleg igazat mondott a másik. Pont ez szilárdítja meg a bizalmat. Vagy alakítja ki? A meggyőződés megelőz egy csomó vitát.

2013. szept. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Is-is!

Nyilván először ami fontos a flört, szerintem minden pasi és sok nő is flörtölget, ami egészséges, persze azért normális körülmények között.

Mindenkinek fontos hogy szépnek, jóképűnek látják mások? Van még vonzereje...stb

de viszont ha már találkát, szexről vagy egyebeken is átestek az interneten mert az már több mint flört, ott már a házassággal baj van. Nos ez te tudod hogy megtörtént-e vagy sem.

A munkahelyi kávézásról annyi a véleményem, hogy gondolom nem kettő hete ismerkedtek meg, és nyilván beszélgetés volt, persze illett volna közölni, és jogos hogy kibuktál.De ne keríts ennek nagy feneket. Beszéljétek meg higgadtan nyugodtan

2013. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan esik rosszul,hogy a férjed egy ideje nem őszinte hozzád,hogy titkolózott és hazudott,hogy másokkal flörtölt.Nyilván mindennek megvan a miértje,óriási köztetek a szakadék,elhidegültetek egymástól,már nem érdekled őt,stb.Én azt mondom,ha a beszélgetések sem segítettek,ha ő továbbra is jellemtelen,te meg bizalmatlan,ennek az egésznek nincs értelme.Egyoldalúak a próbálkozások a kapcsolat megmentésére,láthatóan ő éli világát,míg te szenvedsz a helyzettől.Magyarul a kapcsolat halott,téged meg alaposan hülyének néznek.
2013. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jogos a gyanakvás, a hiszti viszont nem megoldás. KOMMUNIKÁLJATOK, csak így menthetitek meg a kapcsolatotokat!!!
2013. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


Én is érzem,hogy így nem jó!

Én bíztam benne,de folyton csalódnom kell sajnos...

2013. szept. 12. 16:16
 17/18 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten jogos a sértődöttséged, mert sosem jó, ha valakinek vaj van a füle mögött, nem őszinte. Viszont én úgy gondolom ez már csak alapvető problémák következménye köztetek. Nem ezen kéne rágódnotok, hanem az alap gondot megoldani, vagy hagyni az egészet a francba. Ennek már nem sok értelme van. Ő titokban találkozgat, flörtölget másokkal, te nyomozol utána... Szerintem ez már nem normális.


Másrészről megjegyezném, hogy én férfiak között dolgozom. Fiatalokkal, fiatal nőként. Az én párom megszokta, az egyetemen is hasonló volt a felállás, beletörődött, hogy férfiakkal vagyok körbevéve naphosszat és a barátaim nagyrészét is hím neműek képezik ebből kifolyólag, így neki eltudok mondani olyan egyszerű dolgokat is, minthogy beültem egy kávéra valahova az egyik kollégámmal munkán kívül.

Ennek ellenére az egyik kollégám ezt nem tudja elmondani a barátnőjének. Ő nincs hozzászokva a női kollégákhoz és társakhoz, így a srác sokszor azt is elhallgatja, hogy velem volt ebédelni, pedig abban aztán igazán semmi nincs. Van, hogy csak átugrunk egy lángosért, van hogy beülünk valahova, ugyanúgy elmegyek mással is, mint vele, mert ez nem arról szól, hogy fú ő pasi, én meg nő, hanem arról, hogy ebédszünet van és rohadt éhesek vagyunk. :D

Sokszor van terepi munkák is, ahova ezzel a kollégámmal küldenek ki, szintén már megy a hiszti otthon. Nagyon jóban lettünk, haverként tekintek már rá, így olyan is előfordul, hogy meló után egy fél órára még beülünk valahova beszélgetni, vagy este találkozunk, amíg a párjaink nem érnek rá és kutyát sétáltatunk. Soha nem néztem rá úúúgy és ő sem rám, mégsem mer szinte semmi ilyet megosztani a párjával, mert ő leharapja a fejét. Szereti nagyon, de látom rajta, hogy ezzel a féltékenységgel megöli... Lehetséges, hogy a te párod is éppen ezért titkol el előled ilyeneket.

2013. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondtam volna, hogy hiszti, meg ha még nem, az ilyeneken bizos tönkremegy a kapcsolat.

Én is gyakran kávézgatok, beszélgetek mindenféle emberekkel, - nőkkel is, de az nem jelent semmit.

Az, hogy e közben hazudik, az már gáz.


Azt hiszem jól látod: szakítani béna, meg kényelmes, de ha a "víz" valami jó helyre sodorja, akkor majd otthagy.

2013. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!