Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet így egy kapcsolat,...

Működhet így egy kapcsolat, vagy semmi értelme nincs folytatni?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, mikor megismert, nagyon vékony voltam ( 50 kg környéke ). Azóta felszaladt pá kiló, próbálom leadni, most tartok 63-nál ( nem érem el a 160 cm-t se, így meg is látszódik rajtam ). A kapcsolatunk egyébként jó, mindent meg tudunk beszélni, egymás legjobb barátai vagyunk, de nincs szex... Lassan két hónapja... Neki nem tetszik, hogy híztam ( pedig próbálom leadni ), nekem nincs önbizalmam a sértések miatt, amiket kaptam tőle. Szinte elvárná, hogy én kezdeményezzek, de akár mikor próbáltam, elutasított, hogy nincs kedve, fáradt. Nagyon bánt, hogy bár ha a szexet nem nézzük, szuperek vagyunk együtt, de nekem igenis szükségem van arra, hogy összebújjunk, szeretkezzünk. Nem tudom már azt sem, érdemes-e így folytatni ezt a kapcsolatot, vagy jobb lenne lépni...

21L ( ő 31F )


2013. szept. 13. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

2 hónapja nincs szex, akkor 2 hónap alatt híztál?

Vagy azóta nincs szex, hogy próbálsz lefogyni?

2013. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, ez a túlsúly körülbelül egy év alatt jött fel, és folyamatosan fogyok. Ezért nem értem, hogy mikor többet nyomtam, akkor volt szex, és nem tudom, mi változott két hónap alatt, hogy most meg semmi...
2013. szept. 13. 15:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kifogás a testsúlyod, ha lefeküdt vele még több kilóval, akkor valami sántít!
2013. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
csak kifogás - elírtam
2013. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hülyeség,160 centihez sem annyira vészes a 63 kiló,oké,hogy van pár kg felesleg,de nem annyi,hogy megundorodjon tőled,ezt be ne beszéld magadnak.

Ez csupán egy jó kifogás.

2013. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Hülyeség,160 centihez sem annyira vészes a 63 kiló..."

Én 173 cm vagyok, 60 kg, és beszólnak az utcán, hogy dagadt vagyok.

Na de a kérdésedre a válasz? Ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Szerinted valaha elfogod felejteni a sérelmeidet? Szerintem soha!

2013. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
már rég van valakije.
2013. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lenne bárki más az életében rajtam kívül. Dolgozik, egyébként pedig itthon van velem, egy ideid átjárt néha kocsmába ( pár utcára van ) egy-két sörre, de mostanában azt is kihagyja. Meló után egyből hazajön
2013. szept. 13. 15:43
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 165 centihez 58 kiló vagyok, és nyomatékosan rám lett szólva, hogy ne fogyjak tovább.

A posztoló testalkatától is függhet. Van rajta pár kiló, de nem hiszem, hogy vészes lenne.

Posztoló, szerintem a párod már simán csak nem vonzódik hozzád... Beszélgetnetek kéne róla, talán még helyrehozható, szerintem ez nem a súlyod miatt van...

2013. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kezd el mozogni, önmagában a fogyókúra (főleg hogy a legtöbb átverés) nem sokat ér.

Engem is zavarna ha a párom elhanyagolná magát és elhízna.

Én is figyelek magamra, hogy ne legyek egy tehén, azt hiszem ennyit a párom is megtehet.

22N

2013. szept. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!