Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet így egy kapcsolat,...

Működhet így egy kapcsolat, vagy semmi értelme nincs folytatni?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, mikor megismert, nagyon vékony voltam ( 50 kg környéke ). Azóta felszaladt pá kiló, próbálom leadni, most tartok 63-nál ( nem érem el a 160 cm-t se, így meg is látszódik rajtam ). A kapcsolatunk egyébként jó, mindent meg tudunk beszélni, egymás legjobb barátai vagyunk, de nincs szex... Lassan két hónapja... Neki nem tetszik, hogy híztam ( pedig próbálom leadni ), nekem nincs önbizalmam a sértések miatt, amiket kaptam tőle. Szinte elvárná, hogy én kezdeményezzek, de akár mikor próbáltam, elutasított, hogy nincs kedve, fáradt. Nagyon bánt, hogy bár ha a szexet nem nézzük, szuperek vagyunk együtt, de nekem igenis szükségem van arra, hogy összebújjunk, szeretkezzünk. Nem tudom már azt sem, érdemes-e így folytatni ezt a kapcsolatot, vagy jobb lenne lépni...

21L ( ő 31F )


2013. szept. 13. 15:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, néhányan miért nem olvassák el rendesen a kérdést, ilyenkor nem értem a fogyásra való biztatásokat, mikor eleve le van írva a kérdésben, hogy a kérdező nem hízik éppen, nem stagnál, hanem folyamatosan fogy. Na, mindegy.


Ha mielőtt elkezdtél fogyni, nem volt panasz, most meg van, akkor vagy valami más van a háttérben, vagy a párod kicsit eltájolta magát és azt hitte egy-két hónap alatt tizenegynéhány kilót leadsz, ezért nem elégedett az eddigi eredménnyel.


Nem tudom, próbáltál-e már beszélni vele erről? Mert először alaposan el kellene beszélgetni a problémáról, aztán kezdeni orvosolni valahogy.

Furcsa, hogy most nincs szex, mikor meg ennél ducibb voltál, volt. Ezt már nem lehet azzal magyarázni, hogy nem kíván, mert híztál. Ezt kéne átbeszélni.


A fogyással kapcsolatban meg meg lehet neki mondani, hogy láthatja, te igyekszel, eredménye is van, nem sértegetnie kéne hanem biztatnia.

2013. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha a hízás a baja, miért nem szólt, hogy kicsim kezdesz kerekedni, menjünk el együtt sportolni valamit?!

Rég nem az a baja, csak kifogás.

2013. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Na várjunk, vegyük csak sorra:

16 évesen ismert meg a felnőtt férfi, nyurga kamaszlány voltál. 5 év alatt "megnőiesedtél", ez neki nem tetszik, nem kíván (hiába teszel ellene).


Bocsi, de meg kell kérdeznem - nincs kis pedofil hajlama a párodnak?

2013. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!