Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam sértve...

Jogosan érzem magam sértve vagy csak túlreagálom a dolgot? A párom apasági tesztet csináltatott a tudtom nélkül a gyerekeinkről.

Figyelt kérdés
A héten belekezdtem a garázs kitakarításába és az iratok selejtezésébe. TEgnap a legnagyobb meglepetésemre találtam az átnézendő dolgok között egy mappát, amiben a gyerekeink DNS tesztjeinek eredményei vannak lefűzve. Azt hittem rosszul látok vagy csak valaki viccelődött a párommal, de amikor rákérdeztem azt mondta, csak azért csináltatta meg, hogy tudja hányadán állunk egymással. Szóhoz sem jutottam. Úgy érzem, hogy hátbatámadt és még ő értetlenkedik, hogy én miért vagyok megsértődve. Ez más szerint is felháborító vagy csak én fújom fel a dolgot? Folyamatosan azon pörög az agyam, hogy mégis mit gondolhatott ő rólam az elmúlt 12 évben?
2013. szept. 18. 12:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező: sajnálom, hogy neked csak ez jutott.
2013. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
15%
Mik ezek a regénybe illő kérdések ma? http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..
2013. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
89%
Csaltad már meg, agy adtál rá okot, hogy ne bízzon benned? Ez fontos kérdés...
2013. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Jégtánc ***** válasza:
48%
Abszolút megértem a sértettséged.Ekkora fokú bizalmatlanság és hátbatámadás nálam egy örök törést okozna,amit sosem tudnék elfelejteni.Megbocsátani sem.Elöbb utóbb kihatna a kapcsolatunk minden területére.
2013. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
61%
El nem tudom képzelni mit éreznèk...de egy vilàg összedőlne bennem
2013. szept. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
27%

féregnyúlvány. valószínűleg magából indul ki, és folyamatosan csal.


vagy esetleg adtál neki okot arra, ami miatt jogosan nem bízik benned?

2013. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
68%

12# :DDD


Nekem is az jutott eszembe, hogy ilyet csak filmekben láttam.

2013. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
29%
Én ha lesz gyerekem csináltatni fogok. Bemondásra nem hiszünk el semmit! A gyerekek 15 %-a nem a hivatalos apjától van, ez komoly kockázat.
2013. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Soha nem csaltam/csalnám meg. Eddig abban a tudatban voltam, hogy ezt ő is így gondolja, így érzi. Mostanra viszont már nem tudom én se "hányadán állunk egymással".

Nem hiszem, hogy megcsalna, igaz eddig azt sem hittem volna, hogy ilyet csinál és mégis.

Még ma is megpróbálok vele beszélgetni erről, de ő már tegnap lezártnak tekintette a témát.

Lehet, hogy csak én vagyok kicsit beszűkült a mai napon, de nem értem, hogyan jött ide a gyűrűs kérdés.

2013. szept. 18. 13:01
 20/40 anonim ***** válasza:
72%
Ha a korábbi kapcsolataiban sokszor megcsalták vagy az ismerőseiteknél volt ilyen akkor meg tudod érteni. Biztosan ellenőrizted már a férjed szavait a kapcsolatotok alatt.
2013. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!