Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam sértve...

Jogosan érzem magam sértve vagy csak túlreagálom a dolgot? A párom apasági tesztet csináltatott a tudtom nélkül a gyerekeinkről.

Figyelt kérdés
A héten belekezdtem a garázs kitakarításába és az iratok selejtezésébe. TEgnap a legnagyobb meglepetésemre találtam az átnézendő dolgok között egy mappát, amiben a gyerekeink DNS tesztjeinek eredményei vannak lefűzve. Azt hittem rosszul látok vagy csak valaki viccelődött a párommal, de amikor rákérdeztem azt mondta, csak azért csináltatta meg, hogy tudja hányadán állunk egymással. Szóhoz sem jutottam. Úgy érzem, hogy hátbatámadt és még ő értetlenkedik, hogy én miért vagyok megsértődve. Ez más szerint is felháborító vagy csak én fújom fel a dolgot? Folyamatosan azon pörög az agyam, hogy mégis mit gondolhatott ő rólam az elmúlt 12 évben?
2013. szept. 18. 12:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
47%

"tudja hányadán állunk egymással"


Hát bammeg... ez nagyon meredek.


Az a vicc, hogy így viszont most te nem bízol meg benne.

2013. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
15%

Óvatos! Én semmilyen kivetnivalót nem találok...

És még igy sem lehet biztos! Hiszen "csak" 99.99%!!! ;)

2013. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
29%
Lehet,hogy a jószívű anyós/lehet,hogy ő a felbujtó/ segített az anyagi részben és így nem tűnt fel a hiány a családi kasszában.
2013. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem baromi megalázó. Ráadásul ilyeneket akkor szoktak csinálni a pasik, ah váláson gondolkodnak és nem akarnak tartásdjat fizetni... Most komolyan, én elgondolkodnék a jövőn ezek után. Kevés ennél megalázóbb dolgot tudok elképzelni, nekem ez a véleményem...
2013. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Egyik válaszolónak mondom, hogy múltkor volt erről szó a tv-ben és nem olyan drága, csak 30 ezer körül van. Az ami 100.000 + os, azt a bíróság kéri. Ezek a 'házi tesztek' a bíróságon nem számítanak, csak a hivatalos, amit ők csináltatnak és az, ha jól emlékszem azt mondták, 150 ezer körül van.
2013. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
48%

Dehogy reagálod túl!

100 %, hogy nem egyszer ordítanám le ezért a fejét, de a haja is kihullana.

Én már azon ki vagyok akadva, ha a párom lecsekkolja a telefonom, vagy a facebook üzeneteimet. És nem azért, mert félek, hogy jajj mit fog találni, hanem kiborít (múlt időbe helyesebb, ezért lett ex, de nem kötött hozzá se papír, se 3 gyerek, más szitu). Szóval engem kiborít a bizalmatlanság. Pedig hol van ehhez képest egy telefon megnézés :O

Nagyon is jogos a sértettséged.

Ráadásul hogy mondhat ilyet, hogy tudni akarta hányadán álltok egymással?? És még ő tekinti lezártnak a témát.

A legkevesebb, hogy nagy ívben kerülöd és kibéreled a kanapét, hogy ne is kerülj vele kapcsolatba, mert ki tudja akkor hányadán állnátok egymással.

Nem tudom, hogy meg lehet-e bocsátani egy ilyen tettet (hármat pontosabban).

Az jó, hogy nem hirtelen haragból cselekedve elköltözöl, de azt hiszem hosszú távon ez végleg meg fogja mérgezni a kapcsolatotokat.

2013. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
44%

mondjuk én azt nem értem, hogy minek őrizte meg az eredmény papírját.


sántít ez a dolog, kedves unatkozó háziasszony.

2013. szept. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
nem bizik benned bar az okot nem tudhatom , de ez nyilvanvalo , de ha tole vannak a gyerekek es szereted akkor fenn hordhatod az orrod hogy igen ba..us a tieid :)
2013. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Hogyan álltok egymással azóta?
2014. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
0%
Szerintem azt gondolta, hogy nem dugtál félre, hűséges voltál hozzá és a közös gyerekeiteket nevelitek. Ki szeretné a postás gyerekeit nevelgetni hosszú évekig, ha nevelheted a sajátjaidat is?
2016. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!