Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem magam sértve...

Jogosan érzem magam sértve vagy csak túlreagálom a dolgot? A párom apasági tesztet csináltatott a tudtom nélkül a gyerekeinkről.

Figyelt kérdés
A héten belekezdtem a garázs kitakarításába és az iratok selejtezésébe. TEgnap a legnagyobb meglepetésemre találtam az átnézendő dolgok között egy mappát, amiben a gyerekeink DNS tesztjeinek eredményei vannak lefűzve. Azt hittem rosszul látok vagy csak valaki viccelődött a párommal, de amikor rákérdeztem azt mondta, csak azért csináltatta meg, hogy tudja hányadán állunk egymással. Szóhoz sem jutottam. Úgy érzem, hogy hátbatámadt és még ő értetlenkedik, hogy én miért vagyok megsértődve. Ez más szerint is felháborító vagy csak én fújom fel a dolgot? Folyamatosan azon pörög az agyam, hogy mégis mit gondolhatott ő rólam az elmúlt 12 évben?
2013. szept. 18. 12:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
35%
A gyűrűs csak úgy jön ide, hogy az is ilyen meredek.
2013. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
30%

Egyszer itt a gyakorin olvastam egy kérdésben, hogy az apa szeretné megcsináltatni a DNS tesztet a 3 gyermeke után, mert nem hasonlit rájuk.

A gyerekeid hasonlitanak az apára?

Engem egyébként nem nagyon érdekelne, ha megcsináltatta, ha még titokban is, ha én biztos vagyok, voltam magamban.

Inkább légy büszke magadra, hogy a férjed ekkora csalódást okozott magának.

Azt nem vetted észre sohasem, hogy másképpen viszonyul hozzád, pl. jobban szeretget stb.

2013. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
41%
Ez kemény. Szerintem nem bízik benned. Adtál rá okot?
2013. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem azért linkelte a gyűrűs kérdést, mert abból is regényt lehetne írni, olyan hihetetlen. Amúgy nagyon sajnálom, nem tudom mit lehetne tenni. Nagyon durván paranoiás. Nem tudom mit tennék. Talán megkérdezném tőle, hogy most ezek után hogy bízzak benne, ha ő ilyen fontos kérdésben nem bízik bennem. :(
2013. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
5%
Nos és arra lennék kíváncsi, hogy ezt ugyan hogy tudta megtenni a te tudtod nélkül???? Ugyanis oda kellenek a gyerekek is, (mármint a vérvételre), és azt csak észre vennéd már, ha az 5 hónapos gyerekedet elvinné, és tű nyomát találnál rajta. Ráadásul a másik kettő is csak elmesélné, hogy voltak vérvételen. Ajajaj, több sebből vérzik a sztori!
2013. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
88%
25-ös, ez a kérdés bennem is felmerült, viszont az is tény, hogy nem feltétlenül kell hozzá vér. Én Németországban élek, itt regisztráltam potenciális csontvelődonornak, és laphámsejtekből meg tudták csinálni a DNS-vizsgálatot (HLA-tipizálást), nem kértek vért (egy vattapálcikát kellett a szájnyálkahártyán végigdörgölni, aztán visszaküldeni postán).
2013. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
88%
én úgy tudom, hogy haj, -nyál mintából is tudnak dns- tesztet csinálni itt Mo-on is.
2013. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

DNS tesztet nyállal csinálják. Csak össze kell nyálazni egy pamacsot és ennyi, otthon is el lehet végezni és csak be kell vinni a mintát.

Nekem is volt már ilyen.

2013. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó: nyálból is lehet venni mintát. Küldenek egy kis pálcikát, amit bedugsz a szájába, és kész a dns. elküldi az övével együtt, és ennyi. Én inkább arra lennék kíváncsi hogy a pénzt hogy oldotta meg. Ha közös kasszán vannak akkor csak megmutatkozott mert egy ilyen teszt 100ezer fölött van...
2013. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell hozzá vér, ez köztudott. Nagyon durva ez a sztori, én biztosan nem tudnám ezt megbocsátani. Mégis mire épül egy olyan házasság, ahol a férj ilyet csinál?
2013. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!