Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan teritsem oket eszhez?...

Hogyan teritsem oket eszhez? Ez igy tovabb nem mehet!

Figyelt kérdés

A parommal es a kislanyommal az o szulei hazabban lakunk.

Aposomnak egyaltalan nincs jovedelme,anyosom dolgozik de egy atlagber nem egeszen feleert(nem tudom forintban meghatarozni mert nem magyar orszagon elunk ezert csak igy tudom felmerni).A parom is es en is allando munkaviszonyban vagyunk.Aposomeknak volt egy tonkrement uzlete abbol maradt adossagot en as a parom fizetjuk,valamint az oszes kiadast ami a hazban van gondolok itt az elelmiszerrre,a tuzeloanyagra ,az aram telefon viz stb szamlakra meg meg sorolhatnam de tudjatok ti is.Tehat minden kiadast mi fizetunk es ez mar igy megy harom eve,vettem fel kolcsont mert adodott egy szukseges szemelyes kiadas amit mashogy nem tudtam megoldani.Annak az oszegnek egy reszet szeretuk volna feretenni hogy legyen sporolt penzunk.Ok viszont csak soroljak hogy erre is jo lenne meg arra is jo lenne.Erre az en draga anyoskameknak van egy kis foldjuk azt eladjak

de ok mar elore kijelentettek hogy az a penz mire kell es az oket nem erdekli hogy legalabb egy reszt fizetnenek a tartozasukbol vagy legalabb egy kicsit segitenenek mert hiszen az unokajuktol veszi el nem tolem!az sem erdekli oket ha nekunk nem marad egyaltalan penzunk csak tartsuk el oket.Igazabol azert mert felnek szerintem hogy ha mi elmmennek kulon lakni akkor mi lenne veluk.Nem tudnanak megelni.En teljessen kiakadtam mostmar nem tudok sem ejel nyugodtan aludni mert ez igy nem mehet tovabb ami pofatlansag az pofatlansag.Kulon menni nem birunk hiszen nincs eleg penzunk hogy legalabb egy kis hazacskat vegyunk.Egyre inkabb ugy erzem ezt igy nem birom sokaig.

Azt is tudom hogy ok addig nem fognak lepni amig van ket huje aki mogottuk all.


2009. nov. 5. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Albérletbe nem tudtok elköltözni?? Még mindig kevesebbe kerülne, mint őket eltartani.

Egyébként annyira szörnyű,h ennyi anyós-após van:S

2009. nov. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a dolog tényleg ennyire tré, és a párom mellettem állna, én azonnal költöznék. Bárhová. A tartozást meg csak fizessék ők, ha annyira ezt akarták!


Ismerek én is nagyon önző embereket, erről az a véleményem, hogy annyira azok, amennyire mások hagyják nekik! Tehát, ha tehetsz ellene és nem teszel, akkor te is benne vagy. Tegyél ellene! Inkább ma, mint holnap...


Ui.: Sőt, magam is önző vagyok nem egy kérdésben, csak nagyra tartom a kölcsönösséget is. Tehát akitől jót kapok, annak igyekszem a jót visszaadni. Akitől rosszat, annak azt. Aki szeret, azt szeretem. És így tovább. Nekem ez a normális. Alapjában egyszerű ember vagyok.

2009. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor megbocsátható, ha máskülönben éhen halnának.
2009. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az apósodnak miért nincs jövedelme, mit csinált aktív évei alatt, hogy-hogy nem kap nyugdíjat? Amíg Ti nem voltatok velük, addig miből éltek? Ez a helyzet, amit leírtál nem lehetséges, mert itt valaki nem mond igazat.

Ha vállalkozó volt, akkor is fizetnie kellett volna különböző járulékokat és biztosítást, hogy ha a vállakozás megszűnik, csődbe megy, bármi..., akkor legyen mihez nyúlni. Ez mindenhol így van!

Én azonnal otthagynám Őket, mert csak kihasználnak.

Azt írod, hogy Neked is és párodnak is van állandó munkahelye, menjetek egy két szobás albérletbe a kisgyerekkel, kényelmesen elfértek és biztos vagyok benne, hogy fizetni is tudnátok.

Saját példám: egyedül nevelem gyerekeimet, egy fizetésből, albérletben, semmi segítségem nincs, exférjem nem fizet gyermektartást, mert nincs bejelentett munkahelye, bíróság így döntött sajnos... kell ennél több rossz? de megvagyunk és senki nem szól bele az életünkbe.

Üdv.

2009. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!