Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meggondolatlanul hülyeséget...

Meggondolatlanul hülyeséget vágni hozzá a párotokhoz! Mennyire jellemző ez a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

Mennyire tehet ez tönkre egy kapcsoltatot?

Én bármit is mondanék elszámolok előtte inkább 10ig.Nem vagyok egy hirtelenharagú ember,de azt nehezen tolerálom,ha más meggondolatlanul hozzámvág valamit és megsért.

Sokszor már kiejti a száján és 10msen belül bocsánatot is kér,hogy ez szemét dolog volt.Az ember próbálja nem olyan komolyan venni,de iszonyat nehéz.

Néha már azt sem tudom,hogy vajon komolyan bánja,hogy ilyesmit mond,vagy csak megijed a reakciómtól és azért kér bocsánatot.

De az egészben az a legszörnyűbb,hogy először kimondja,bocsánatot kér,aztán újra a fejemhez vágja,majd megint bocsánatot kér egyugyanazon dolog miatt és néha ez így megy körbe és körbe!

Nem k@rváz le,nem aláz meg mások előtt,egy végtelenül naív ember,akinek sokszor fogalma sincs a szavai súlyáról.

Tudom apró gondnak tűnik sokak problémája mellett,akit ver a férje,vagy italozik,megcsalja egyebek,de számomra ez ami kibírhatatlan.

Ezt mennyire lehet kinőni?

Van,aki élt már ilyen szituációban?

A véleményeket és a segítséget előre is köszönöm!


2009. nov. 5. 20:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ez a békás dolog rá nagyon jellemző.

Én szólok egyszerre,ha valami nem tetszik,ő gyűjtögeti ezeket a sérelmeket és,ha úgy érzi alul maradt valamilyen vitában egyszer csak a nyakamba zúdít mindent.

Én olyan családban nőttem fel,ahol meg lehetett beszélni a problémákat,ő épp az ellenkezőjében.

Úgy érzem a 7 év alatt rendkívül toleráns voltam,de egyszerűen már nem bírom.

Tényleg nem tudom mikor kér őszintén bocsánatot és mikor csak azért,mert nyugalamt és békét akar veszekedés helyett.

De máskor is összevissza beszél és képtelen vagyok felfogni,hogy miért teszi.

Apró példa,de muszáj leírnom:

Rendelt játékot a fiúnknak a neten 300Ftért.Először azt mondta új,aztán,hogy lehet használt mégiscsak.Aztán hogy 3 játék van egy dobozban,aztán,hogy lehet mégiscsak egy darabos.Aztán,hogy ilyen minta van rajta,aztán hogy másfajta és a végén már 600Ft volt.

Nem hazudni akar ezt tudom,hanem össze-vissza beszél valamiért,amit nem vagyok képes megfejteni.

Ha társaságban vagyunk előre félek,hogy mikor nyitja ki a száját és mond valami eszetlen nagy baromságot,amit ő mindaddig igaznak vél,amig más rá nem pirít és ki nem oktatja.

Kőkemény véleménnyel kiáll és hangoztatja mindaddig míg porig nem alázzák,hogy hülyeséget beszél.

Okos fiú felsőfokú végzettsége van,de az élethez olyan naív.hogy az már félelmetes.

Szívem szerint elküldeném pszihiáterhez,mert engem kiakaszt ezzel az egésszel és nem vagyok képes már megérteni őt.

2009. nov. 6. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!