Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne e az, hogy én mint 30...

Lehetne e az, hogy én mint 30 évesen Örökbe fogadjanak, van e erre lehetőség? Szeretném, ha lennének egy Normális" Szüleim", elég ha szeretet kapnék tőlük.

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 21:53
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
93%
Így se értjük......most barátkozni akarsz??:D
2013. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
71%
Amugy meg 30 évesen mit kuporogsz otthon a férjed rokonával?......irány emberek közé!!
2013. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
88%
Támogatást,pénzt inkább.
2013. szept. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

"Támogatást,pénzt inkább"... nem semmi,ha te ezt így gondolod?! Hogy létezik a Földön ennyi idióta Ember...lehet te azt arra pályáznál,de én anyagilag nem vagyok rászorulva,hogy efféle gondolataim legyenek.

A másik pedig,hogy "mit kuporgok a Férjem rokonával"!??,megtudnád te is,ha ezt hozná neked a Sors. Végtelenül sajnálom az ilyen Embereket,akik csak negatív kritikákkal tudnak kommentálni,és bántani Embereket. Azért megnézném,hogy vajon a háttérben,hogyan is éltek. Tisztelet a kivételnek.

2013. szept. 21. 23:12
 25/44 anonim ***** válasza:
87%
Egy idegbeteg némber vagy,nem csoda ha a saját szüleid is lesz*rnak,én ketrecben tartanálak.
2013. szept. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Na, megvan a nap idiótája:D
2013. szept. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

" "Szóban" értettem,hogy örökbe fogadjanak,törvényesen nyilvánvaló,hogy nem lehet. Köszönöm."


Most komolyan az a kérdés, hogy valaki mondhatja e neked azt, hogy örökbe fogad? Hát hogyne mondhatná, szólásszabadság van.

Ha így folytatod és nem kérsz segítséget, akkor tényleg "örökbe fognak fogadni", mert ennél kevesebb miatt is helyeztek már embert gyámság vagy korlátozás alá.

2013. szept. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
90%

NE bántsátok szegény fogyatékost!


Persze, hogy örökbe fogadnak majd....simi-simi.

2013. szept. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Szóban bármit lehet.

Szóban nyernék már az ötösön.....


Kérdező, elhiszem, hogy zaklatott vagy, de a kérdésednek nem volt semmi értelme. Nem formailag, hanem tartalmilag.

Hogyhogy szóban örökbefogadni? Úgy érted megbeszélitek vagy vasárnapi ebédnél ünnepélyesen kimondjátok, vagy MI??????

2013. szept. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Csak kiskorút lehet örökbe fogadni.Te meg nem vagy kiskorú! Ennyi, itt már el is dőlt. De ha érdekel, kiskorút is csak akkor lehet örökbe fogadni, ha a szülei nem élnek, vagy a szülői feladataikat nem képesen normálisan ellátni, s ezért vagy ők adják örökbe a gyereket, vagy, ha intézeti nevelésben van akkor pedig a gyámhatóság nyilváníthatja örökbe fogadhatónak. Tehát hivatalosan soha nem lesznek mások a szüleid, mivel feletted már nem gyakorolnak szülői felügyeletet, mert nagykorú vagy. Az nem örökbefogadás, ha valaki megszán és befogad, mint egy családtagot. Amúgy az agyi szinted elnézve, neked lehet, hogy inkább gondnokot kéne rendelni.
2013. szept. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!