Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne e az, hogy én mint 30...

Lehetne e az, hogy én mint 30 évesen Örökbe fogadjanak, van e erre lehetőség? Szeretném, ha lennének egy Normális" Szüleim", elég ha szeretet kapnék tőlük.

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 21:53
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
92%
Hihetetlen mértékű szeretethiányod van,és érzelmileg meglehetősen instabil vagy. Javaslom,ne szülőket keress,hanem egy pszichológust és egy SZERETŐ férjet. Tudod,hány ember nő fel árván,rossz körülmények között,mégsem keres felnőtt fejjel szülőket.Értem,hogy próbálni pótolod ami kimaradt,de nem kell.Segítséget kell kérned,hogy fel tudd ezt dolgozni,és magadat helyre rakni.Erre koncentrálj,ne buta vágyálmokra.Felnőtt vagy,eszedbe sem kellett volna ennek jutnia,hanem annak a lehetőségét kellene keresned,hogyan tedd ezen túl magad és hogyan legyél teljes értékű ember. És meglásd,akkor lesz aki szeret majd.
2013. szept. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

te nagyon khm, butus vagy.

1. írni nem tudsz, katyvasz a kérdés

2. szóbeli örökbefogadás nincs. Illetve ha a környezetedben előfirdult, mi a fene a kérdés?

elképzelem, ahogy ennyi ésszel segítesz a gyereknek a házi fekadatban. jajjjj.

2013. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
94%
Nektek is ír privátban a kollegina? Nekem például a maga trágár és alig érthető módján azt próbálja bizonygatni, hogy ő REGÉNYÍRÓ, úgyhogy ne próbáljuk neki megmagyarázni, hogy nem tud írni :DDD
2013. szept. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
86%

ma 07:26

Meghalok:))

2013. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Jajjjjjjjjjjj


Ahhoz, hogy szeretetet kpj valakitől nem kell, hogy rokonok legyetek.


Lehet olyan viszonyod "akárkivel", mint amit egy szülőtől elvárnál.


Viszont egy pszicholőgusi segítség tényleg nem ártana.

30 évesen enyhe tévképzeteid vannak a világról, emberekről.

Én sem vagyok egy nagy nyelvtani/irodalmi zseni, sőt....

viszont, ha egy kérdést ír ki az ember, akkor megpróbál úgy fogalmazni, hogy mindenkinek érthető legyen, ne kelljen 5-ször, 10-szer elolvasni, hogy megértsem mit is akarsz...

2013. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Hát hivatalosan nem lehetséges, de úgy igen, hogy valaki a fogadott anyukád és apukád lesz. Meg lehet beszélni ezt olyan emberekkel, akikkel különösen is jóban vagy, annyira, mintha szüleid lennének. De jogilag nem lesznek a szüleid, azaz nem fogsz örökölni utánuk, ha elhunynak, és ők sem utánad, szóval ez csak egy érzelmi kötelék. De ilyen létezik, igen.
2013. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Ezt a nőt is örökbe fogadták! Pedig ha valakinek akkor neki is rossz sorsa van, és ezt mindenki tudja

http://www.youtube.com/watch?v=XFL0LjFSGCM

2013. szept. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
engem is megtisztelt privivel... ejj, remélem, nem nevel gyereket.
2013. szept. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Nem is értem a problémád. Felnőttet nem szokás örökbe fogadni és nem is lehet, maximum gyámot helyeznek ki neki ha beszámíthatatlan vagy beteg.


Mi bajod van, most komolyan? Szerezz barátokat, csak ne mondogasd nekik hogy fogadjanak már örökbe :))) Ilyen b.taságot...


Komolyan nem értem mi bajod, fejtsd már ki, tényleg próbálom megérteni. Felnőtt ember vagy, függetlenül mindenkitől is életképesnek kéne lenned, de egy 5 éves gyerek szintjén ragadtál.

l22

2013. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
90%
Nekem azt irta priviben hogy tanuljam meg magam "modorizálni". Bárcsak érteném mit jelent ez. :D
2013. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!